Fólie

Ochranná fólie pro Apple Watch 38mm

1 hodnocení

cz

  • Průhledná ochranná fólie na přední i zadní část
  • Snadná instalace
  • Čistící hadřík
  • Krabička
  • "Zneviditelnění" škrábanců

 

gb

  • Clear film protector for front and back 
  • Easy instalation 
  • Claening package + box

 


  • Skladem
99 Kč
Kategorie: Apple Watch 38mm
Záruka: 2 roky
 
 

cz

Pokud nejste milovníky tvrzených skel, je ochranná fólie perfektním řešením! Skvěle zachovává design Vašich Apple Watch. Nenavyšuje nikterak jejich hmotnost a je skoro neviditelná na jejich těle. Její instalace je velice snadná a zvládne ji každý z pohodlí domova. Stačí si k tomu na chvilku sednout a nic neuspěchat. Díky materiálu je velice elastická a nedochází k jejímu poškození při manipulaci (přepravě). Máte na svých hodinkách již nějaké drobné škrábance? Nevadí! Fólie po nalepení dokáže absorbovat drobné škrábance a oni pak vypadá jako nedotknuté

gb

If you do not  like  tempered glass, the right choice for you is clear film protector. Move your Apple Watch to next design level. It will not increase weight and will be almost invisible. Instalation is very easy and everyone can handle it. Material is highly elastic and no damage during handling. 

Související pojmy: ochranná fólie pro Apple Watch, fólie na Apple Watch 38mm, fólie pro Apple Watch 


Ikona - Nevznikají bubliny

Snadná aplikace 

Součástí balení s ochrannou fólií je také sada čistících hadříků pro očištění displeje od nečistot před aplikací samotné fólie. Po očištění stačí sloupnout ochrannou vrstvu a přiložit fólii k displeji, po přilnutí zahladit bubliny. Aplikaci zvládne opravdu každý.


Ikona - HD Průhlednost Ikona - Nesnižuje CitlivostDokonalá průhlednost a citlivost 

Ochranná fólie je dokonale průhledná, takže po aplikaci na displeji ani nepoznáte, že je něčím chráněn. Zároveň nikterakt neomezuje citlivost displeje a všechny funkce, se kterými je displej spojen. (např. ForceTouch)


Ikona - CenaIkona - VáhyPoměr cena / výkon 

Jednou z největších výhod je jednoznačně poměr cena / výkon. Většině uživatelům, kteří o svůj telefon či tablet dbají postačí ochrana, kterou poskytuje fólie. Tedy ochrana proti poškrábání, oděrkům a mastnotě.


Ikona - Odolné proti mastnotámIkona - Odolné proti otiskůmOdpuzuje mastnostu

Ochranné fólie, stejně jako Tvrzená skla jsou opatřeny oleophobickou vrstvou, která zaraučuje čistý displej dokonale čistý displej. (Žádné stopy po otiscích prstů apod.)


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5,0 1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: