UPOZORNĚNÍ: Krátkodobá změna otevírací doby! Více informací v sekci: KONTAKTY

Tvrzené sklo pro Apple Watch 38mm

99 Kč
Skladem
Můžeme doručit do: 27.11.2017

cz

  • Odolnost 9H
  • Tloušťka 0,26mm
  • Oleophobická vrstva
  • Dva čistící hadříky
  • Krabička

 

gb

  • Hardness 9H
  • Thickness 0,26mm
  • Cleaning package

Detailní popis produktu

cz

Tvrzené sklo, které díky své jedinečné tloušťce 0,26mm chrání Váš displej proti všem nežádoucím vlivům, jako je umaštění, poškrábání či prasknutí. Nyní se již nemusíte obávat položit hodinky displayem na stůl, hodit do batohu či kabelky s klíčemi. Zachovává citlivost doteku, čímž nijak nezamezuje v používání funkce force-touch.

gb

Tempered glass protects your display against minor damages such as scratches and cracks while being only 0.26mm in thickness. You don't need to worry about putting your apple watch down faced down, throwing it into your bag or a purse with keys. Both the sensitivity of the display and the function force-touch remain unchanged.

Související pojmy: tvrzené sklo, ochranné sklo pro Apple Watch, sklo na Apple Watch


Ikona - Nevznikají bublinyVELICE SNADNÁ APLIKACE PŘI KTERÉ NEVZNIKAJÍ BUBLINY 

V každé krabičce je umístěno jedno tvrzené sklo. V krabičce jsou také uloženy dva čistící hadříky. Hadřík číslo jedna je napuštěn speciálním alkoholickým přípravkem, který slouží pro odstranění mastnoty a nečistot z displeje. Druhý hadřík je suchý a slouží k otření displeje těsně před aplikací. Přímo na zadní straně krabičky je podrobný český návod pro snadnou aplikaci tvrzeného skla.


 Ikona - HD Průhlednost Ikona - Nesnižuje CitlivostDOKONALÁ PRŮHLEDNOST A ZACHOVÁNÍ CITLIVOSTI 

Nalepené ochranné sklo je čistě průhledné a žádným způsobem neomezuje jakékoliv používání chytrého telefonu. Navíc nesnižuje nikterakt citlivost doteku, takže pohyb po displeji bude stejný, možná i malinko lepší, než doposud. Samozřejmě nikterakt nezabraňuje ve využívání funkce Force-Touch u novějších modelů.


Ikona - Nejvyšší TvrdostIkona - Odolné proti otiskůmOLEOPHOBICKÁ VRSTVA A TVRDOST 9H

Každé ochranné tvrzené sklo disponuje oleophobickou vrstvou, která je na sklech proti odleskům či mastným otiskům prstů. Tvrzená skla dosahují tvrodosti 9H - nejvyšší možná odolnost na současném trhu!


Ikona - Odolné proti mastnotámIkona - Odolné proti poškrábáníNEZANECHÁVÁ STOPY LEPIDLA 

Dříve po ochranných fóliích zůstávali na displeji mastné či lepivé fleky, které bylo následně potřeba pořádně očistit před aplikací nové ochrany. To se Vám ovšem při sloupnutí ochranného tvrzeného skla nestane. Displej zůstává perfektně čistý a víceméně připravený pro aplikaci nového ochranného prostředku.


 Ikona - Zaoblené hranyZAOBLENÉ HRANY 2,5D, TLOUŠŤKA 0,26MM  

Ochranné tvrzené sklo skoro vůbec nenavyšuje hmotnost chytrého telefonu díky své jedinečné tloušťce 0,26mm a zaobleným hranám. (tzv. 2,5D zaoblení). Jedná se o zaoblení horních hran ochranného skla, aby nedocházelo ke snadnému odštěpení skla a pořezání bříšek prstů.


 

 

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: