Otevírací doba 14:00 - 18:30! Ostrovského 32, Praha 5.

Tvrzené sklo pro iPhone X

Tvrzené sklo
499 Kč –40 %
iX9 v
499 Kč –40 % 299 Kč
Můžeme doručit do:
19.1.2018
Skladem (> 5 ks)

Tvrzené sklo pro iPhone X, které pokrývá rovnou části displeje. Odolnost 9H zaručí dostatečnou ochranu proti menším pádům a nárazů, či škrábancům. 2,5D zaoblení zajistí mírně zaoblené horní hrany tvrzeného skla, takže nedochází k podření prstů. Oleophobická vrstva zajistí, že na Vašem displeji nebudou zůstávat mastné otisky prstů. Tento typ tvrzeného skla doporučujeme využívat s nějakým ochranným krytem, který zajistí dostatečnou ochranu iPhonu. Pokud byste si nevěděli rady s aplikací, na zadní straně krabičky naleznete manuál v Českém jazyce. Součástí balení jsou dva čistící hadříky, které nezapomeňte použít před aplikací skla na displej. 

Vhodné pro:

iPhone X

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu

Tvrzené sklo na iPhone je umístěno v papírové krabičce.  V krabičce jsou uloženy dva čistící hadříky. Hadřík číslo jedna je napuštěn speciálním alkoholickým přípravkem, který slouží pro odstranění mastnoty a nečistot z displeje. Druhý hadřík je suchý a slouží k otření displeje těsně před aplikací. Přímo na zadní straně krabičky je podrobný český návod pro snadnou aplikaci tvrzeného skla.

Nalepené tvrzené sklo na iPhone je čistě průhledné a žádným způsobem neomezuje jakékoliv používání chytrého telefonu. Navíc nesnižuje nikterakt citlivost doteku, takže pohyb po displeji bude stejný, možná i malinko lepší, než doposud. Samozřejmě nikterakt nezabraňuje ve využívání funkce Force-Touch u novějších modelů.

Každé tvrzené sklo na iPhone disponuje oleophobickou vrstvou, která je na sklech proti odleskům či mastným otiskům prstů. Tvrzená skla na iPhone dosahují tvrodosti 9H - nejvyšší možná odolnost na současném trhu!

Dříve po ochranných fóliích zůstávali na displeji mastné či lepivé fleky, které bylo následně potřeba pořádně očistit před aplikací nové ochrany. To se Vám ovšem při sloupnutí ochranného tvrzeného skla nestane. Displej iPhonu zůstává perfektně čistý a víceméně připravený pro aplikaci nového ochranného skla.

Tvrzené sklo na iPhone skoro vůbec nenavyšuje hmotnost chytrého telefonu díky své jedinečné tloušťce 0,26mm a zaobleným hranám. (tzv. 2,5D zaoblení). Jedná se o zaoblení horních hran ochranného skla, aby nedocházelo ke snadnému odštěpení skla a pořezání bříšek prstů.

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
iX9 v iX9 v
5
Avatar autora | 13.12.2017 11:52
Super, jsem velmi spokojena.