Objednávky odesíláme nejpozději do druhého dne. Všechno zboží k vyzvednutí na prodejně IHNED!

Tvrzené sklo + Průhledný Gumový kryt pro iPhone 5/5s/SE

Akce Tip Tvrzené sklo
548 Kč –45 %
f16 vodoznak
548 Kč –45 % 299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do: 20.12.2017

Tvrzené sklo a Průhledný Gumový kryt pro iPhone 5/5s/SE je možná tím nejlepším ochranným balíčkem, který může Váš iPhone dostat. Tvrzené sklo zajistí dostatečnou ochranu Vašemu displeji a průhledný obal zbylé hliníkové části, kam tvrzené sklo nesahá. Balíček složený z těchto dvou produktů je vytvořený na míru zákazníkům, kteří objednávali tvrzené sklo a ochranný kryt zvlášť. Nabízíme tím pořízení těchto dvou produktů za výhodnější cenu. Podrobnější informace o každém produktu najdete níže. 

Nyní platí na tento balíček Doprava zdarma po celé České i Slovenské republice.

Vhodné pro:

iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE

Detailní popis produktu

Tvrzené sklo a Průhledný Gumový kryt pro iPhone 5/5s/SE je perfektním balíčkem, který byl vytvořený přímo na míru pro Vás. Tvrzené sklo a Průhledný Gumový obal byly jednoznačně nejprodávanější produkty pro iPhone 5/5s/SE. Elegantní průhledné provedení obou produktů zajistí, že zůstane zachovaný vzhled Vašeho jablečného miláčka. K tvrzenému sklu přidáváme dva čistící hadříky, které je nutné použít před aplikací tvrzeného skla na displej.

Aplikace Tvrzeného skla na iPhone 5/5s/SE je velice snadná. Podrobný manuál, jak správně tvrzené sklo aplikovat naleznete na zadní straně krabičky, ve které je tvrzené sklo dodáváno. Pokud si na aplikaci nebudete věřit i přes tento podrobný manuál, stavte se u nás na prodejně ( Ostrovského 32, Praha 5 ) a nechte si tvrzené sklo aplikovat na iPhone zdarma! Vložení iPhonu do Průhledného Gumového krytu. Při vkládání iPhonu do krytu doporučujeme nejdříve vložit stranu, kde se nachází výřez pro tlačítko vybrací a tlačítka hlasitosti. 

Doprava zdarma - V rozhodování, zdali tvrzené sklo s ochranným krytem zakoupit Vám může pomoci i naše právě probíhající akce, kdy získáváte Dopravu zdarma

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
f16 vodoznak f16 vodoznak
5
Avatar autora | 12.11.2017 12:13
Jako amatér jsem nalepil sklo bez jediné bublinky a vše vypadá jako originál... Mohu opravdu jen doporučit. K.
f16 vodoznak f16 vodoznak
5
Avatar autora | 25.9.2017 07:45
Skoro nenavyšuje hmotnost telefonu. Zachovává jedinečný design a ještě skvěle chrání!