UPOZORNĚNÍ: Krátkodobá změna otevírací doby! Více informací v sekci: KONTAKTY

Tvrzené sklo pro iPhone 6/6s - Plus

199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do: 27.11.2017

Tvrzené sklo pro iPhone 6 Plus a 6s Plus je ideální ochranou pro Váš displej. Odolnost 9H zaručí dostatečnou ochranu proti menším pádům a nárazům. Oleophobická vrstva zajišťuje čistotu povrchu skla - minimalizuje tak mastné otisky prstů. Tloušťka 0,26mm Vám zaručí dostatečnou ochranu a zároveň minimální navýšení hmostnosti, svůj iPhone tak budete moci využívat i nadále bez jakéhokoliv omezení. To samé platí i v případě funkce force touch, která zůstává i přes aplikované sklo zachována v plném rozsahu. 

Vhodné pro: 

iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus

Detailní popis produktu

cz

Tvrzené sklo, které díky své jedinečné tloušťce 0,26mm chrání Váš displej proti všem nežádoucím vlivům, jako je umaštění, poškrábání či prasknutí. Nyní se již nemusíte obávat položit telefon displayem na stůl, hodit do batohu či kabelky s klíčemi. Zachovává citlivost doteku, čímž nijak nezamezuje v používání funkce force-touch

gb

Tempered glass protects your display against minor damages such as scratches and cracks while being only 0.26mm in thickness. You don't need to worry about putting your phone down faced down, throwing it into your bag or a purse with keys. Both the sensitivity of the display and the function force-touch remain unchanged.

Související pojmy: tvrzené sklo, ochranné sklo pro iPhone, sklo na iPhone


Ikona - Nevznikají bublinyVELICE SNADNÁ APLIKACE PŘI KTERÉ NEVZNIKAJÍ BUBLINY 

V každé krabičce je umístěno jedno tvrzené sklo. V krabičce jsou také uloženy dva čistící hadříky. Hadřík číslo jedna je napuštěn speciálním alkoholickým přípravkem, který slouží pro odstranění mastnoty a nečistot z displeje. Druhý hadřík je suchý a slouží k otření displeje těsně před aplikací. Přímo na zadní straně krabičky je podrobný český návod pro snadnou aplikaci tvrzeného skla.


 Ikona - HD Průhlednost Ikona - Nesnižuje CitlivostDOKONALÁ PRŮHLEDNOST A ZACHOVÁNÍ CITLIVOSTI 

Nalepené ochranné sklo je čistě průhledné a žádným způsobem neomezuje jakékoliv používání chytrého telefonu. Navíc nesnižuje nikterakt citlivost doteku, takže pohyb po displeji bude stejný, možná i malinko lepší, než doposud. Samozřejmě nikterakt nezabraňuje ve využívání funkce Force-Touch u novějších modelů.


Ikona - Nejvyšší TvrdostIkona - Odolné proti otiskůmOLEOPHOBICKÁ VRSTVA A TVRDOST 9H

Každé ochranné tvrzené sklo disponuje oleophobickou vrstvou, která je na sklech proti odleskům či mastným otiskům prstů. Tvrzená skla dosahují tvrodosti 9H - nejvyšší možná odolnost na současném trhu!


Ikona - Odolné proti mastnotámIkona - Odolné proti poškrábáníNEZANECHÁVÁ STOPY LEPIDLA 

Dříve po ochranných fóliích zůstávali na displeji mastné či lepivé fleky, které bylo následně potřeba pořádně očistit před aplikací nové ochrany. To se Vám ovšem při sloupnutí ochranného tvrzeného skla nestane. Displej zůstává perfektně čistý a víceméně připravený pro aplikaci nového ochranného prostředku.


 Ikona - Zaoblené hranyZAOBLENÉ HRANY 2,5D, TLOUŠŤKA 0,26MM  

Ochranné tvrzené sklo skoro vůbec nenavyšuje hmotnost chytrého telefonu díky své jedinečné tloušťce 0,26mm a zaobleným hranám. (tzv. 2,5D zaoblení). Jedná se o zaoblení horních hran ochranného skla, aby nedocházelo ke snadnému odštěpení skla a pořezání bříšek prstů.


 

 

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: