Otevírací doba 14:00 - 18:30! Ostrovského 32, Praha 5.

3D Tvrzené sklo pro iPhone 6/6s/7/8 - PREMIUM - Průhledné - Silikon

Tvrzené sklo 3D zaoblení
Výrobce: BlueStar
999 Kč –30 %
p7 vodoznak
999 Kč –30 % 699 Kč
Můžeme doručit do:
19.1.2018
Skladem (> 5 ks)

3D Tvrzené sklo pro iPhone 6 / iPhone 6s / iPhone 7 / iPhone 8, které je kompletně průhledné má mírně zaoblené boční hrany, které jsou vyrobeny z jemného silikonu, který dokáže utlumit měnší náraz či pád. Jeho jednoznačně největší výhodou je odolnost 9H v kombinaci s dokonalou průhledností po celém povrchu. Zároveň zachovává plnou citlivost dotyku, takže se nemusíte bát, že s ochranným sklem dojde například k omezení funkce force touch. Součástí balení jsou samozřejmě čistící hadříky, díky kterým očistíte dokonale povrch displeje před aplikací tohoto prémiového kusu tvrzeného skla. 

Vhodné pro:

iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu

3D Tvrzené sklo na iPhone PREMIUM je tím nejlepším ochranným prostředkem pro Váš displej, který můžete najít. Prémiové 3D Tvrzené sklo dosahuje odolnosti 5x vyšší než klasická tvrzená skla. K vysoké odolnosti mu dopomáhají zaoblené hrany, které kopírují povrch displeje iPhonu tak, aby nedocházelo k poškození i v zaoblených, krajních částech displeje, kam klasická tvrzená skla nedosáhnou. Jednou z dalších výhod 3D Tvrzeného skla PREMIUM je jednoznačně jeho snadná aplikace. Po očištění displeje ubrousky, které naleznete v balení, sloupnete ochranou vrstvu ze spodu tvrzeného skla, které následně přiložíte do středu telefonu. Tvrzené sklo pomalu začne samovolně přiléhat. V místech kde sklo nepřilnulo zatlačte prstem a k dokonalému přilnutí mu pomozte. Po aplikaci by neměla být mezi sklem a displejem žádná bublina. 

Prémiové 3D Tvrzené sklo pro iPhone je přesně ten typ ochrany, kterou hledají nároční uživatele. Skvěle vypadá, díky několika druhům barevného provedení a zároveň dokonale ochrání iPhone i při nějakých pádech a nárazech. Máme vypozorováno, ze při větších pádech v 80% zachránilo Prémiové 3D tvrzené sklo displej iPhonu a ušetřilo tak jeho majiteli nepříjemné starosti s výměnou displeje, která by se mohla prodražit. 

Pokud tedy sháníte 3D tvrzené sklo na iPhone, kterému chcete věřit, nemůžete najít lepší možnost. 

Poznámka: Nemusí být kompatibilní s některými "většími a odolnějšími" typy obalů, které zasahují svými rozměry až do displeje. Následně by docházelo k nadzvedávání tvrzeného skla a následné odlepování. Při použití ve prašném prostředí se může pod okraj tvrzeného skla dostávat prach. - Ne ovšem pod zobrazovací část.

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
p7 vodoznak p7 vodoznak
5
Avatar autora | 14.12.2017 15:05
sklo je okay, silikonové hrany taky okay. bohužel se pod tou hranou zachytává strašné množství prachu a působí to fakt nepěkně. Ochrana je funkční, ale doporučuji spíš klasické 3D sklo.
p7 vodoznak p7 vodoznak
5
Avatar autora | 13.11.2017 16:32
Musím doporučit tento typ ochranného skla. Celoprůhledné provedení v kombinaci se silikonovými hranami, které nejsou příliš náchylné na poškození je opravdu skvělé.