Sklo

4D TVRZENÉ SKLO PRO IPHONE 6/6S (PREMIUM) - PRŮHLEDNÉ

Neohodnoceno

cz

  • PRÉMIOVÉ 4D tvrzené ochranné sklo
  • Odolnost 9H
  • Tloušťka 0,33mm
  • Oleophobická vrstva
  • Dva čistící hadříky
  • Krabička

 

Proč zakoupit právě 4D prémiové průhledné sklo?

Jednoznačně díky své vysoké odolnosti, průhlednému povrchu, díky kterému je víceméně jedno, jestli vlastníte černý, stříbrným, zlatý, červený, nebo růžový iPhone. Sklo pasuje na jakkoliv barevný iPhone a zachovává jeho barevné provedení bez rozdílu. Pokud ovšem chcete zakrýt nějakou drobnou prasklinku či rýhu, doporučujeme naše 3D prémiová barevná ochranná skla! 

  • 899 Kč 300 Kč (–33 %)
  • Skladem
599 Kč
Kategorie: iPhone 6/6S
Záruka: 2 roky
 
 

Prémiové 4D tvrzené sklo pro Váš iPhone, je vyrobeno celé z jednoho kusu průhledného tvrzeného skla, které perfektně ochrání Váš iPhone až do krajů, takže se nemusíte bát ani o kraje Vašeho displeje. 4D tvrzené sklo je celé vyrobeno z pevného skla, které je speciálně vytvořené pro perfekcionisty a puntíčkáře, který chtějí získat tvrzené sklo nejvyšší kvality. Díky své jedinečnosti nabízí až 5x vyšší odolnost, než ostatní tvrzená skla. Chrání proti všem nárazům, pádům, škrábancům či umaštěním.

Pokud se rozhodnete pro nákup tohoto tvrzené skla, jistě nebudete litovat! Nesnižuje nikterak citlivost doteku a samozřejmě zachovává plnou funkčnost force-touch displejů. 

Poznámka: Nemusí být kompatibilní s některými ochrannými obaly, které přesahují kraje iPhonu.


důkladnéočištěníDůkladné očištění povrchu displeje před aplikací tvrzeného skla:

 

Je velice důležité, abyste nezapomínali pořádně očistit povrch Vašeho iPhonu, konkrétně displej, před aplikací prémiového ochranného tvrzené 4D skla více, než je tomu u klasických ochranných skel, protože prémiové ochranné sklo je vyrobeno z malinko odolnějšího materiálu (tvrdšího) a není tak ohebné, jako klasická ochranná tvrzená skla. Také je nutné upozornit na fakt, že 4D ochranná tvrzená skla nemusí být kompatibilní s některými ochrannými kryty. Většinou se jedná o vysoce odolné ochranné kryty, které jsou již sami o sobě vysoce odolné a většinou zasahují i do displeje iPhonu.


lepenípřímodostředuPrecizní aplikace prémiového ochranného 4D skla na displej iPhonu:

 

Pokud jste již důkladně očistili povrch displeje před jeho aplikací, udělali jste si klid a místo pro jeho správnou aplikaci, můžete jít "na věc". Sloupněte ochrannou část ve spodní části ochranného tvrzeného skla a přiložte jej tak, aby ochranné sklo bylo PŘÍMO UPROSTŘED. Prémiové ochranné 3D tvrzené sklo nesmí být umístěno ani o milimetr stranou, mohlo by následně dojít k nepřesnému přilnutí ochranného skla k displeji. Zárověň pokud máte neoriginální displej, nižší kvality na Vašem iPhonu, doporučujeme zakoupit spíše klasickou verzi 3D tvrzeného skla, které lépe dokáže přilehnout k displeji s jinými rozměry.


 

Související pojmy: prémiové tvrzené sklo pro iPhone 6/6s, 4D tvrzené sklo pro iPhone 6/6s, 4D sklo na iPhone 6/6s, zaoblené tvrzené sklo pro iPhone 6/6s, tvrzené sklo nejvyšší kvality

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: