Objednávky odesíláme nejpozději do druhého dne. Všechno zboží k vyzvednutí na prodejně IHNED!

Tvrzené sklo pro iPhone 6/6S - Zadní

Tvrzené sklo
Výrobce: Screen Guard
199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do: 20.12.2017

Tvrzené sklo pro iPhone 6/6s na zadní stranu je optimálním řešením pro jablečné nadšence, kteří odmítají nosit na těle iPhonu ochranný kryt. Výhodou tvrzeného skla na zadní stranu iPhonu 6/6s je dokonalá průhlednost, takže nedochází k zakrytí designové práce inženýrů z dílen společnosti Apple. Tvrzené sklo na zadní část dosahuje odolnosti 9H. Nevýhodou zadního tvrzeného skla je jeho nepřilnavost na místech, kde není zadní strana iPhonu rovná. Tedy v místech antén a také nakousnutého jablka ( loga společnosti Apple ). 

Vhodné pro:

iPhone 6, iPhone 6s

 

Detailní popis produktu

Tvrzené sklo pro iPhone 6/6s na zadní stranu je velice odolným tvrzeným sklem, které se stará o ochranu zadní strany Vašeho iPhonu. ( Nechrání zaoblené části a hrany ) Dosahuje odolnosti 9H a disponuje Oleophobickou vrstvou, aby nezůstávaly na zadní straně zbytečně mastné otisky prstů. Tvrzené sklo je tlusté 0,26mm, takže skoro nepocítíte, že na zadní straně máte nalepené ochranné sklo. 

Aplikace tvrzeného skla na zadní stranu iPhonu 6/6s je mnohem snazší než na přední stranu. Doporučuji ale předem pořádně očistit celou rovnou plochu hliníkového šasí, kam budete tvrzené sklo aplikovat. Upozorňujeme, tvrzené sklo nepřilne na vystouplých částech zadního krytu. Tedy v místě antén a loga společnosti Apple. Nebudete-li si na aplikaci věřit, stavte se na naší prodejně a nechte si sklo aplikovat zdarma na Váš iPhone. Ke tvrzenému sklu na zadní stranu iPhonu již nemusíte kupovat žádný další ochranný kryt na iPhone 6/6s.

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: