Otevírací doba 14:00 - 18:30! Ostrovského 32, Praha 5.

Tvrzené sklo pro iPhone 8

Akce Tvrzené sklo
399 Kč –50 %
Tvrzeny21
399 Kč –50 % 199 Kč
Můžeme doručit do:
19.1.2018
Skladem (> 5 ks)

Tvrzené sklo na iPhone 8 o tvrdosti 9H. Disponuje oleophobickou vrstvou, a mírně zaoblenými hranami na horní straně ochranného skla, aby nedocházelo ke snadnému poškození a poškrábání prstů při manipulaci. Žádným způsobem nesnižuje citlivost doteku. Chrání především zobrazovací část displeje a nezasahuje až úplně do krajů displeje. (Pokud sháníte sklo až do krajů, vyhledejte v naší nabídce tvrzené sklo označené 3D názvem). V balení naleznete čistící hadříky a na zadní straně krabičky naleznete manuál pro snadnou aplikaci skla v Českém jazyce.

Jedná se o reálné fotografie produktu.

Vhodné pro:

iPhone 8

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu

Tvrzené sklo na iPhone je umístěno v papírové krabičce.  V krabičce jsou uloženy dva čistící hadříky. Hadřík číslo jedna je napuštěn speciálním alkoholickým přípravkem, který slouží pro odstranění mastnoty a nečistot z displeje. Druhý hadřík je suchý a slouží k otření displeje těsně před aplikací. Přímo na zadní straně krabičky je podrobný český návod pro snadnou aplikaci tvrzeného skla.

Nalepené tvrzené sklo na iPhone je čistě průhledné a žádným způsobem neomezuje jakékoliv používání chytrého telefonu. Navíc nesnižuje nikterakt citlivost doteku, takže pohyb po displeji bude stejný, možná i malinko lepší, než doposud. Samozřejmě nikterakt nezabraňuje ve využívání funkce Force-Touch u novějších modelů.

Každé tvrzené sklo na iPhone disponuje oleophobickou vrstvou, která je na sklech proti odleskům či mastným otiskům prstů. Tvrzená skla na iPhone dosahují tvrodosti 9H - nejvyšší možná odolnost na současném trhu!

Dříve po ochranných fóliích zůstávali na displeji mastné či lepivé fleky, které bylo následně potřeba pořádně očistit před aplikací nové ochrany. To se Vám ovšem při sloupnutí ochranného tvrzeného skla nestane. Displej iPhonu zůstává perfektně čistý a víceméně připravený pro aplikaci nového ochranného skla.

Tvrzené sklo na iPhone skoro vůbec nenavyšuje hmotnost chytrého telefonu díky své jedinečné tloušťce 0,26mm a zaobleným hranám. (tzv. 2,5D zaoblení). Jedná se o zaoblení horních hran ochranného skla, aby nedocházelo ke snadnému odštěpení skla a pořezání bříšek prstů.

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Tvrzeny21 Tvrzeny21
5
Avatar autora | 21.9.2017 18:25
Skvěle chrání displej před poškozením! Rozhodl jsem se tedy zakoupit i na nový iPhone 8! Osobní odběr zdarma!