Doprava zdarma

Cestovní set - ORIGINÁLNÍ APPLE LIGHTNING CABEL (1M) + POWERBANKA CHOICE - 10400 MAH

  • Ideální cestovní set
  • Originální Apple lightning kabel (1m)
  • Powerbanka od společnosti Choice (10400mAh)

 

  • 1 298 Kč 399 Kč (–31 %)
  • Skladem
899 Kč
Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky
 
 

Chystáte se na dovolenou a rádi byste měli u sebe zdroj nabíjení Vašeho iPhonu, který budete zajisté potřebovat po celou dobu v pohotovosti, abyste zachytili ty nejhezčí fotografie a mohli jste jimi zahltit instagram či oslnit při rodinném promítání své příbuzné. Ideálním parťákem na cesty je náš "cestovní set", který obsahuje originální nabíjecí kabel pro Váš iPhone a kvalitní powerbanku Choice, který jej nabije až 6 krát!


Originální Apple Lightning kabel (1m):

Přestal Vám fungovat Váš nabíjecí lightning kabel, kterým dobíjíte svého jablečného miláčka? Existuje hned několik způsobů, jak snadno poškodit tento kabel, ovšem sehnat jej již je problém! Většinou hledáte co nejrychlejší možnost jak nabíjecí kabel k Vašemu iPhonu zakoupit a sáhnete po neoriginálním kabelu, se kterým jsou akorát problémy. Využijte naší nabídky a zakupte si originální, certifikovaný lightning USB kabel za jedinečnou cenu!


Powerbanka Choice (10400 mAh):

Když se spojí elegantní a moderní design, vznikne powerbanka Choice s kapacitou 10400mAh. Hliníkové tělo zhotovené z jednoho celistvého kusu je odolné vůči vodě, korozi a drobným nárazům. 

Kompatibilita se všemi zařízeními

Vysoká kapacita se bude hodit především na cesty, kdy baterii nejvíc zatěžuje fotoaparát. Nabíjet pomocí powerbanku můžete jakékoliv zařízení s konektorem USB. Dobít "šťávu" do powerbanky můžete pomocí klasického micro USB konektoru. - kabel pro nabíjení je součástí balení. O tom, jak je powerbanka nabita Vás informuje LED dioda na spodní straně.