Doprava zdarma

CESTOVNÍ SET - ORIGINÁLNÍ APPLE USB 30-PIN KABEL (1M) + POWERBANKA CHOICE - 10400 MAH

  • Ideální cestovní set
  • Originální Apple USB 30-PIN kabel (1m)
  • Powerbanka od společnosti Choice (10400mAh)
  • 998 Kč 199 Kč (–20 %)
  • Skladem
799 Kč
Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky
 
 

Chystáte se na dovolenou a rádi byste měli u sebe zdroj nabíjení Vašeho iPhonu, který budete zajisté potřebovat po celou dobu v pohotovosti, abyste zachytili ty nejhezčí fotografie a mohli jste jimi zahltit instagram či oslnit při rodinném promítání své příbuzné. Ideálním parťákem na cesty je náš "cestovní set", který obsahuje originální nabíjecí kabel pro Váš iPhone a kvalitní powerbanku Choice, který jej nabije až 6 krát!


Originální Apple USB lightning kabel (1m)

Přestal Vám fungovat Váš nabíjecí 30-pin kabel, kterým dobíjíte svého jablečného miláčka? Existuje hned několik způsobů, jak snadno poškodit tento kabel, ovšem sehnat jej již je problém! Většinou hledáte co nejrychlejší možnost jak nabíjecí kabel k Vašemu iPhonu zakoupit a sáhnete po neoriginálním kabelu, se kterým jsou akorát problémy. Využijte naší nabídky a zakupte si originální, certifikovaný 30-pin USB kabel za jedinečnou cenu!


Powerbanka Choice (10400 mAh):

Když se spojí elegantní a moderní design, vznikne powerbanka Choice s kapacitou 10400mAh. Hliníkové tělo zhotovené z jednoho celistvého kusu je odolné vůči vodě, korozi a drobným nárazům. 

Kompatibilita se všemi zařízeními

Vysoká kapacita se bude hodit především na cesty, kdy baterii nejvíc zatěžuje fotoaparát. Nabíjet pomocí powerbanku můžete jakékoliv zařízení s konektorem USB. Dobít "šťávu" do powerbanky můžete pomocí klasického micro USB konektoru. - kabel pro nabíjení je součástí balení. O tom, jak je powerbanka nabita Vás informuje LED dioda na spodní straně.