Doprava zdarma

ORIGINÁLNÍ APPLE 30-PIN KABEL (1m) + ORIGINÁLNÍ APPLE POWER ADAPTÉR 230V/1A

  • Exkluzivní balíček 2v1
  • Originální nabíjecí Apple 30-PIN kabel
  • Originální Apple Power Adapter
  • 598 Kč 99 Kč (–17 %)
  • Skladem
499 Kč
Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky
 
 

Přestala Vám fungovat nabíječka u iPhonu, nebo sháníte náhradní například do práce a nechce se Vám tahat z domova? Ideální řešení  je náš balíček, který jsme připravili právě pro Vás, abyste nemuseli platit dvě plné ceny. (Za nabíjecí kabel i adaptér). V balíčku je originální Apple nabíjecí kabel a originální Apple power adaptér.


Originální Apple 30-PIN kabel (1m):

Přestal Vám fungovat Váš nabíjecí 30-pin kabel, kterým dobíjíte svého jablečného miláčka? Existuje hned několik způsobů, jak snadno poškodit tento kabel, ovšem sehnat jej již je problém! Většinou hledáte co nejrychlejší možnost jak nabíjecí kabel k Vašemu iPhonu zakoupit a sáhnete po neoriginálním kabelu, se kterým jsou akorát problémy. Využijte naší nabídky a zakupte si originální, certifikovaný 30-pin USB kabel za jedinečnou cenu!


Originální nabíjecí Apple Power Adaptér - (230V/1A)

Nabíjecí kabel je fajn, ale bez zástrčky do zásuvky si svoje jablíčko stejně nenabijete. Nevyhazujte peníze za neoriginální adaptéry a radši zainvestujte do kvality! Originální adaptér - EU verze nabije jakékoliv Vaše Apple zařízení. (iPhone, iPad, iPod, AppleWatch). V balení naleznete i manuály pro správné zacházení s produktem, ale věříme, že strčit adaptér do zásuvky zvládne opravdu každý!