Doprava zdarma

Originální Apple Lightning Cabel (1m) + Originální Apple Power Adaptér 230V/1A

  • Exkluzivní balíček 2v1
  • Originální nabíjecí Apple Lightning kabel
  • Originální Apple Power Adapter
  • 898 Kč 299 Kč (–33 %)
  • Skladem
599 Kč
Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky
 
 

Přestala Vám fungovat nabíječka u iPhonu, nebo sháníte náhradní například do práce a nechce se Vám tahat z domova? Ideální řešení  je náš balíček, který jsme připravili právě pro Vás, abyste nemuseli platit dvě plné ceny. (Za nabíjecí kabel i adaptér). V balíčku je originální Apple nabíjecí kabel a originální Apple power adaptér.


 

Originální Apple Lightning kabel - (1m)

Přestal Vám fungovat Váš nabíjecí lightning kabel, kterým dobíjíte svého jablečného miláčka? Existuje hned několik způsobů, jak snadno poškodit tento kabel, ovšem sehnat jej již je problém! Většinou hledáte co nejrychlejší možnost jak nabíjecí kabel k Vašemu iPhonu zakoupit a sáhnete po neoriginálním kabelu, se kterým jsou akorát problémy. Využijte naší nabídky a zakupte si originální, certifikovaný lightning USB kabel za jedinečnou cenu!


Originální nabíjecí Apple Power Adaptér - (230V/1A)

Nabíjecí kabel je fajn, ale bez zástrčky do zásuvky si svoje jablíčko stejně nenabijete. Nevyhazujte peníze za neoriginální adaptéry a radši zainvestujte do kvality! Originální adaptér - EU verze nabije jakékoliv Vaše Apple zařízení. (iPhone, iPad, iPod, AppleWatch). V balení naleznete i manuály pro správné zacházení s produktem, ale věříme, že strčit adaptér do zásuvky zvládne opravdu každý!