PRODEJNA: iPhone servis provádíme na počkání! Aplikace Tvrzeného skla ZDARMA!

[NOVINKA]: Ani v průběhu Vánočních svátku jsme nezaháleli, podívejte se na dvě novinky!

Vánoční svátky byly dosti hektické, ale my jsme nezaháleli! Kromě včasného balení a doručování balíčků jsme také aktualizovali náš web! Rádi bychom Vám představili dvě novinky, které můžete již nyní ( druhou novinku spustíme v průběhu hodin ) začít využívat. 

První novinkou, kterou jsme pro Vás připravili je banner na hlavní stránce obchodu, ve kterém se promítá 12 posledních fotografií, které jsme uveřejnili na našem Instagramovém profilu. Jak můžete vidět, banner vypadá velice elegantně a každou hodinu se automaticky aktualizuje. Díky tomu uvidíte i ty nejaktuálnější příspěvky na této sociální síti i prostřednictvím pouhého webového prohlížeče. Pokud nás chcete sledovat na instagramu, rozklikněte si náš profil: https://www.instagram.com/tvrzenysklo.cz/ a klikněte na FOLLOW. Budeme rádi za každý Váš Feedback, jestli se Vám líbí a jak jej případně vylepšit. Na instagramový profil se snažíme přidávat pouze naše originální fotografie, nikoliv fotografie druhých či stažené z internetu. 

Druhou novinku ocení především uživatelé Facebooku a Facebook Messengeru. Automatické vyplnění kontaktních údajů synchronizací s Facebookem jsme již před nějakým časem spustili. Nyní si ovšem budete moci rekapitulaci objednávky zaslat přímo do Vašeho Facebookového Messengeru. Budete tak mít svoji objednávku na očích a nebudete muset aktualizovat e-mail. Chytré že? Věříme, že tyto kroky oceníte a zjednoduší opět proces nákupu z našeho eshopu! 

Dokončení objednávky

Na závěr bychom Vám rádi popřáli hodně štěstí do nového roku, klidné prožití Vánočních svátků a především co nejvíce zachráněných telefonů našimi kryty a tvrzenými skly při silvestrovských oslavách. 

Vaše Tvrzenýsklo.cz