PRODEJNA: iPhone servis provádíme na počkání! Aplikace Tvrzeného skla ZDARMA!

Chcete si otestovat kvalitu baterie? Rozhodně ne tak, jako mladík v Číně!

Výměna baterie na iPhonu může být malinko oříšek. Někteří zruční jedinci říkají, že si ji vymění sami doma a ano, určitě to lze, ovšem bez aspoň trochy zkušeností je to tzv. "padenapade" - buď se Vám to povede, nebo ne. Při otevírání iPhonu můžete například odtrhnout flex kabely od displeje, u iPhonu 5s nebo SE zase domovské tlačítko. Zkrátka je lepší si připlatit a mít jistotu, než šetřit kde to jde a pak dávat zbytečně další peníze za opravu toho, co se při pokusu o výměnu ještě poškodilo. 

Kromě zručnosti při výměně baterie je také třeba dbát výběru dílu samotného. Vadný či nekvalitní díl by mohl nadělat více škody než užitku. O tom se také přesvědčil mladík v Číně, který se rozhodl kvalitu baterie otestovat svými ústy. Zakousl se do baterie, která následně explodovala mladíkovi přímo u obličeje. Vše zachytila bezpečnostní kamera. Naštěstí se nikomu nic vážného nestalo a mladík si aspoň odnesl ponaučení, že baterie není k jídlu. Video ve kterém se mladík zakusuje do baterie která následné exploduje naleznete níže.

Zdroj: DekhNews.com

Zpomalení systému, předčasné vypínání iPhonu

V nedávné kauze společnost Apple přiznala, že pokud dojde ke snížení kvality baterie, systém automaticky zpomalí výkonost iPhonu - resp. upraví výkon kapacitě baterie. To se nelíbí řadě uživatelům, kteří proti tomuto kroku protestují. Společnost Apple vyslyšela nespokojené uživatele a rozhodla se do následující verze operačního systému iOS zabudovat možnost úpravy výkonu systému, jak si uživatel bude přát. Osobně bych si s tímto moc nehrál a důvěřoval bych zpomalení systému ze strany Applu. Přeci jenom ví, proč se k těmto krokům uchylují. Pro ty, kteří jsou stejného názoru doporučuji při zaznamenání zpomalení systému a předčasnému vypínání, navštívit náš servis a nechat si zde baterii vyměnit.

Výměna baterie na iPhonu

Výměna baterie na iPhonu probíhá na počkání přímo na naší kamenné prodejně v ulici Ostrovského 32, Praha 5

  Cena výměny Doba výměny  
Výměna baterie na iPhonu 5 690 korun 20 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhonu 5s 690 korun 20 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhonu SE 890 korun 20 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhonu 6 790 korun 20 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhone 6s 1490 korun 20 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhonu 6 Plus 1190 korun 20 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhonu 6s Plus 1790 korun 20 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhonu 7 1990 korun 20 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhonu 7 Plus 2490 korun 120 minut Klikněte pro objednání výměny