PRODEJNA: iPhone servis provádíme na počkání! Aplikace Tvrzeného skla ZDARMA!

Tip na produkt v akci - Nabíjecí lightning kabel (1m)!

Rozhodli jsme se pro Vás připravit akci na originální certifikovaný lightning kabel o délce (1m), protože víme, jak je důležité mít vždy šťávu ve Vašem jablíčku. Nebavilo nás již poslouchat stížnosti zákazníků z jiných obchodů na neoriginální nabíjecí kabely, které přestali po týdnu fungovat. Rozhodli jsme se tedy odstranit neoriginální, necertifikované příslušenství z našeho eshopu a ponechat zde pouze to nejkvalitnější, co Vám můžeme s čistým svědomím nabídnout. 

V případě jakéhokoliv problému s nabíjecím kabelem zakoupeným u nás na prodejně či eshopu se stačí dostavit opět na prodejnu, nebo napsat na email: kalina@tvrzenysklo.cz a my Vám v rámci 24 měsíční rádi kabel vyměníme za nový kus. (Na reklamaci přijímáme i kabely, které jsou například zlomené u nabíjecího konektoru či roztržené po jeho délce). 

Nabíjecí lightning kabel je nedílnou součástí každého dne správného jablíčkáře. Výdrž baterie u iPhonu se snad každému může zdát nedostatečná, proto je potřeba mít nabíječku vždy po ruce! Nejčastějšími místy, kde je nabíjecí kabel potřeba je váš domov, práce a automobil. Pokud vím, na některém z vyjmenovaných míst nabíjecí kabel chybí a nebaví vás všude přenášet stále jeden kabel, můžete využít akce na originální nabíjecí lightning kabel (1m).

 

tvrzeny-sklo-lightning