PRODEJNA: iPhone servis provádíme na počkání! Aplikace Tvrzeného skla ZDARMA!

Tip na produkt v akci - Držák pro iPhone a Apple Watch - MyWood Bamboo s dopravou zdarma!

Pokládáte si iPhone či Apple Watch na stole a občas se Vám stane, že se otočíte, například pro vytisknuté papíry k tiskárně, nebo třeba pro sešívačku či propisku a omylem srazíte ze stolu Váš jablečný produkt? S hrůzou a obavami poté zvedáte ze země své zařízení a doufáte, že nedošlo k jeho poškození? Hoďte tyto starosti za hlavu! Rozšířili jsme pro Vás naší nabídku o velice legantní držák pro obě velikosti chytrých hodinek Apple Watch a všechny velikosti iPhonů univerzální držák od společnosti MyWood Bamboo, který se stane perfektní a elegantní součástí Vašeho (nejen) pracovního stolu. 

Velice elegantní držák pro Apple Watch a iPhone, který díky elegantním výřezům a těžké stavbě dokáží udržet každý iPhone a zároveň po správném umístění nabíječky, nabíjet obě zařízení současně. Velice vhodné na jakýkoliv stůl či poličku. 

Navíc jako bonus jsme si pro Váš připravili pro tento produkt dopravu po celé České a Slovenské republice zdarma! Jako bonus číslo dva Vám prozradíme, že se i na tento produkt vztahuje 20% slevový kupón: sklo20 ! Neváhejte, zásoby jsou velice omezené. Vše skladem na naší kamenné prodejně, v ulici Ostrovského 32, Praha 5. Stavte se pro něj!

drzak-bamboo-pro-apple-watch-a-iphone-8