PRODEJNA: iPhone servis provádíme na počkání! Aplikace Tvrzeného skla ZDARMA!

Tip na produkt v akci - pouzdro typu kniha FIXED pro iPhone 7 Plus

Majitelé iPhonů 7 Plus se velice často obávají, aby nedošlo k poškození jejich "jablečného klenotu". iPhone s takto velkým displejem při nějakém větším pádu či nárazu neochrání už jen tak ledajaké pouzdro. Jedním z nejlepších ochranným pouzder pro iPhone 7 Plus je pouzdro typu kniha. Tento typ ochranného pouzdra je velice pevný a kromě zadní strany, chrání Váš iPhone i zepředu. Pokud k němu přidáte například ochranné tvrzené sklo, získáte tak dokonalou ochranu pro Váš iPhone 7 Plus. 

Elegantní pouzdro FIXED Opus typu kniha navržené přesně na míru vašeho telefonu. Zajistí maximální ochranu vašeho zařízení proti pádům, škrábancům a nečistotě. Přesto zůstává zachován přístup ke všem ovládacím prvkům a fotoaparátu, bez nutnosti vyndavat telefon z pouzdra. Odklápěcí přední strana má zavírání na magnet a plně chrání displej zařízení. Navíc má na vnitřní straně praktické kapsy na kreditní karty a bankovky.

Tip - Obrázek - iPhone 7 Plus

Ochranné pouzdro typu kniha od firmy Fixed s motivem DICE můžete zakoupit na našem eshopu nyní v akci za 399 korun! Pokud k tomu přidáte ještě slevový kupón: sklo20, vyjde Vás tento značkový ochranný kryt na pouhých 319 korun!