PRODEJNA: iPhone servis provádíme na počkání! Aplikace Tvrzeného skla ZDARMA!

Tip na produkt v akci - Tvrzené sklo pro iPhone s doživotní zárukou!

Ochranná Tvrzená skla chrání náš displej před jakýmkoliv způsobem poškozeni: drobné pády, nárazy, škrábance a oděrky. Pokud patříte ke skupině uživatelů, kteří používají svůj iPhone hlavně k práci a nedbají zvýšené pozornosti při jeho užívání, mohu iPhone jednoznačně velice snadno poškodit. Právě pro tuto skupinu uživatelů jsme zařadili do naší nabídky Ochranná Tvrzená skla s doživotní zárukou!

Jak doživotní záruka funguje?

Zakoupíte u nás ochranné tvrzené sklo s doživotní zárukou, k faktuře dostanete ještě záruční list, který poslouží při následné výměně poškozeného ochranného skla za nové! 

Kdy je možné uplatnit doživotní záruku a na co se záruka vztahuje?

Doživotní záruku je možné uplatnit při jakémkoliv poškození ochranného tvrzeného skla. Stačí se zastavit se záručním listem a fakturou u nás na prodejně v ulici Jaromírova 34, Praha 2, 128 00, nebo napsat informační email na adresu: kalina@tvrzenysklo.cz a my Vás budeme informovat o dalším postupu. Nové ochranné sklo je možné doručit pomocí České pošty, Kurýrem po Praze či přes Zásilkovnu. 

Kolik ochranné tvrzené sklo s doživotní zárukou stojí?

První nákup ochranného tvrzeného skla vychází (nyní) na 459 korun. Jakákoliv následná výměna je zpoplatněna 59 korunami (manipulační poplatek). V případě zájmu o zaslání nového ochranného skla pomocí České pošty, Kurýrem po Praze či přes Zásilkovnu, je nutné uhradit dopravné. Ceník naleznete v sekci doprava a platba, nebo po kliknutí na odkaz ZDE!

tvrzeny_dozivotni_1