PRODEJNA: iPhone servis provádíme na počkání! Aplikace Tvrzeného skla ZDARMA!

Tipy na produkty z POVÁNOČNÍHO výprodeje!

Každoročně pod stromečkem nalezne nový iPhone spousta jablečných nadšenců. Neměli by ale zapomínat, že iPhone je velice křehká záležitost a je potřeba ji co nejlépe ochránit. Pro ty, kteří neradi zakrývají elegantní vzhled iPhonu nějakým ochraným prvkem je připraveno hned několik zajímavých ochranných prvků v Povánočním výprodeji. Mnoho uživatelů iPhonu opravdu podcení jeho ochranu, říkají si: “Proč bych si to sklo kupoval? Vždyť já jsem opatrný při zacházení s iPhonem”. Stačí ale chvilka nepozornosti a může přijít pád iPhonu na zem. Ve většině případů pak dochází k poškození displeje a následné řešení, kde si nechat své "jablko" kvalitně opravit. Výměna takového displeje se může pořádně prodražit. Nezapomínejte tedy aspoň preventivně vybavit telefon tvrzeným sklem a ochraným krytem, které dokážou při chvilkové nepozornosti iPhone zachránit.

1. Tvrzené sklo pro iPhone 5/5s/5c/SE za pouhých 99 korun

  • Tvrzené sklo pro iPhone 5/5s/5c/SE je jedním z nejprodávanějších skel vůbec. Díky kompatibilitě hned se čtyřmi typy iPhonů se tento typ ochranného skla pohybuje na trhu již od roku 2013. Tvrzené sklo disponuje oleophobickou vrstvou, mírně zaoblenými horními hranami a odolností 9H. Jeho aplikace na iPhone je velice snadná díky manuálu v českém jazyce na zadní straně krabičky. Pokud si na aplikaci nebudete věřit, můžete si jej nechat zdarma nalepit na prodejně v ulici Ostrovského 32, Praha 5. (Přibližně 250m od metra B, stanice Anděl)

2. Tvrzené sklo + Průhledný kryt pro iPhone X nyní za 299 korun

  • Kombinace Tvrzeného skla a Průhledného krytu si získala své příznivce již od začátku předprodeje iPhonu X. Dokonalá průhlednost zachová elegantní vzhled, zároveň však poskytne dokonalou ochranu. Průhledný kryt je vyrobený z pevnější gumovy, takže iPhone v krytu “neplave” a Tvrzené sklo na displeji skoro ani neuvidíte.

3. Soukromé Tvrzené sklo na iPhone 6/6s/7/8 za 249 korun

  • Soukromé Tvrzené sklo pro iPhone je ideální, pokud si rádi chráníte své soukromí a nechcete, aby Vám někdo přes rameno četl zprávy a sledoval, co na iPhonu děláte. Tvrzené sklo díky speciální PRIVACY vrstvě zajistí, že při rozsvíceném displeji uvidíte plochu iPhonu pouze vy a ne nikdo kolem.

4. Prémiové 3D Tvrzené sklo pro iPhone 8 černé či bílé již od 499 korun

  • 3D Tvrzené sklo pro iPhone 8 Premium - které je celé vytvořeno z jedné celistvé vrsty. Zaoblené hrany dodávají potřebnou ochranu Vašemu displeji, nejen na zobrazovací části, ale také v krajních, zaoblených částech. Oleophobická vrstva se postará o čistotu Vašeho skla na povrchu a minimalizuje zůstatek mastných otisků prstů. Prémiové tvrzené 3D sklo je 5x odolnější než klasické ochranné sklo. Chrání proti všem nárazům, pádům, škrábancům či umaštěním. Pokud se rozhodnete pro nákup tohoto tvrzené skla, jistě nebudete litovat! Nesnižuje nikterak citlivost doteku a samozřejmě zachovává plnou funkčnost force-touch displejů.

5. 3D Tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem pro iPhone 7 / 8 Plus od 319 korun

  • 3D Tvrzené sklo pro iPhone 7 / 8 Plus s hliníkovým rámečkem je dodáváno ve čtyřech barevných variantách. Černé, Zlaté, Růžové a Stříbrné. Tvrzené sklo chrání displej Vašeho iPhonu 7 Plus či iPhonu 8 Plus až do krajů, díky zaobleným hliníkovým krajům. Ideální v kombinaci s nějakým tenčím ochranným krytem. Dosahuje tvrdosti 9H! V balení jsou dva čistící hadříky a na zadní straně krabičky naleznete manuál pro snadnou aplikaci ochranného skla v Českém jazyce.