PRODEJNA: iPhone servis provádíme na počkání! Aplikace Tvrzeného skla ZDARMA!

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ a DÁREK ke každé objednávce nad 500 korun!

Vánoce nám pomalu, ale jistě klepou na dveře a většina lidí, stejně jako já, nechává nákup Vánočních dárků na poslední chvíli! Rozhodl jsem se tedy, že necháme otevřenou naši kamennou prodejnu v Praze až do 22.12.2017 do 18:30, aby i ti, kteří nechávají nákupy dárků na poslední chvíli měli možnost vyzvednout si svůj dárek a následně pokračovat například na nákupy do OCNS na Andělu, které je od naší prodejny do 5 minut normální chůzí. Připravili jsme si pro Vás přehled PĚTI PRODUKTŮ z vánočního výprodeje, které rozhodně stojí za to! Na každé zboží se vztahuje také slevový kód SKLO20, který je možné uplatnit i na již zlevněné zboží! 

1) PRÉMIOVÉ 3D TVRZENÉ SKLO PRO IPHONE 8 PLUS V ČERNÉM / BÍLÉM PROVEDENÍ

3D Tvrzené sklo pro iPhone 8 Plus Premium - které je celé vytvořeno z jedné celistvé vrsty. Zaoblené hrany dodávají potřebnou ochranu Vašemu displeji, nejen na zobrazovací části, ale také v krajních, zaoblených částech. Oleophobická vrstva se postará o čistotu Vašeho skla na povrchu a minimalizuje zůstatek mastných otisků prstů. Prémiové tvrzené 3D sklo je 5x odolnější než klasické ochranné sklo. Chrání proti všem nárazům, pádům, škrábancům či umaštěním. Pokud se rozhodnete pro nákup tohoto tvrzené skla, jistě nebudete litovat! Nesnižuje nikterak citlivost doteku a samozřejmě zachovává plnou funkčnost force-touch displejů. 

Prémiové 3D Tvrzené sklo zakoupíte pomocí následujícího odkazu již od 399 korun s možností aplikace na prodejně ZDARMA!

2) SOUKROMÉ TVRZENÉ SKLO PRO IPHONE 6 / 6S / 7 / 8

Otravují Vás pohledy zvědavců například v dopravcích městské hromadné dopravy, kteří nahlíží přes rameno, a snaží se zjistit, co si s kým píšete. Soukromé Tvrzené sklo na iPhone chrání kromě displeje i Vaše soukromí, takže po jeho instalaci na displej uvidíte pouze pod určitým úhlem (když se na displej koukáte kolmo), co se na iPhonu děje. Tvrzené sklo dosahuje tvrdosti 9H, disponuje oleophobickou vrstou a velice snadno se aplikuje. 

Soukromé Tvrzené sklo můžete zakoupit pomocí následujícícho odkazu již od 299 korun s možností aplikace na prodejně ZDARMA!

3) BALÍČEK TVRZENÉHO SKLA A OCHRANNÉHO KRYTU PRO IPHONE X

Tvrzené sklo pro iPhone X v kombinaci s Průhledným Gumovým krytem poskytne Vašemu iPhonu X tu nejlepší možnou ochranu a zároveň žádným způsobem nenarušuje elegantní vzhled, kterému se u iPhonu X dostalo od týmu designérů. Navíc, když se vše sejde v jednom vychytaném balíčku, není pomalu ani o čem přemýšlet! Pevný, Gumový kryt poskytne iPhonu dostatečnou ochranu na zadní skleněné straně a po stranách. Tvrzené sklo se zase postará o to, aby displej nepřišel k újmě. Výměna displeje na iPhonu X by se mohla pořádně prodražit.

Vychytaný balíček Tvrzeného skla a Ochranného krytu pro iPhone X zakoupíte již od 399 korun!

4) PRÉMIOVÁ DŘEVĚNÁ POWERBANKA VE DVOU BAREVNÝCH PROVEDENÍCH

Prémiová powerbanka je zpracována ze dvou elegantních materiálů. Její větší část je zpracována ze dřeva a druhá menší (spodní část powerbanky) je vyrobena z kovu. Kapacita powerbanky je 4000 mAh. Díky skvělému designovému zpracování tato powerbanka rozhodně neurazí jako dárek či stylový doplněk do Vaší tašky či kabelky. V průměru dokáze nabít Váš telefon 2-3x (záleží na kapacitě baterie telefonu). Součástí krabičky je také samozřejmě nabíjecí kabel, kterým se powerbanka nabíjí. Led dioda na povrchu powerbanky Vám ukáže, jestli je powerbanka nabita a zdali dobíjí Váš telefon.

Prémiovou Dřevěnou Powerbanku můžete zakoupit již od 399 korun!

5) DŘEVĚNÝ DRŽÁK PRO IPHONE A APPLE WATCH - MYWOOD BAMBOO

Pokud sháníte elegantní držák pro Váš iPhone a chytré hodinky Apple Watch, Držák pro iPhone a Apple Watch - MyWood BamBoo je tím nejlepším řešením. Vhodný pro jakýkoliv iPhone i Apple Watch. Díky protiskluzovým nožičkám a těžké konstrukci se nemusíte obávat převrhnutí či překlopení. Držák je dodáván v pěkné, papírové, recyklovatelné krabičce. Doprava ZDARMA - pro tento produkt platí jakýkoliv způsob dopravy ZDARMA!

Dřevěný držák pro iPhone a Apple Watch zakoupíte již od 399 korun a navíc s dopravou ZDARMA!