PRODEJNA: iPhone servis provádíme na počkání! Aplikace Tvrzeného skla ZDARMA!

Výměna displeje na iPhonu? Nyní na počkání s dárkem zdarma!

Výměna displeje na iPhonu v Praze? Žádný problém. Nyní na počkání s ochranným sklem jako dárek. Originální displeje se zárukou!

Spadl Vám iPhone a rozbil se mu displej? Pracujeme s originálními displeji, čímž si můžeme bezstarostí dovolit poskytnout dvouletou záruku jak na svoji práci, tak na zmíněný díl. Výměnu si můžete objednat skrz náš eshop pomocí následujícího odkazu. Zaručíte si tak prostor a jistotu, že přijdete na prodejnu a vezmeme k výměně Vás přednostně. Do poznámky k objednávce vložte datum a čas, který by Vám vyhovoval.

Kde výměna displeje probíhá?

Výměnu displeje, ale i jiných dílů provádíme přímo na naší kamenné prodejně v ulici Ostrovského 32 na Praze 5. Ve vyjímečných případech využíváme i externí společnosti pro opravu základních desek. Otevřeno je každý všední den od 14:00 do 18:30. V případě zájmu je možné nastavit individuální otevření prodejny pro potřebný servis. Stačí se domluvit na telefonním čísle 776 76 70 72, nebo na emailu: kalina@tvrzenysklo.cz

Výměna displeje iPhone 5/5s/SE

Bonus k výměně displeje na iPhonu

Pro naše zákazníky se snažíme udělat maximum a tak jsme si pro ně připravili menší bonus k výměně displeje na iPhonu. Při výměně displeje Vám zdarma na nový displej aplikujeme nové tvrzené sklo. Tvrzené sklo dosahuje odolnosti 9H, je celé čistě průhledné a 0,26 mm tenké. Chrání proti drobným pádům a nárazům. Opravdu ideální parťák k novému displeji iPhonu. 

  Cena servisního zákroku Odkaz pro objednání servisního zákroku
iPhone 5 1690 korun Zde klikněte pro objednání!
iPhone 5s 1690 korun Zde klikněte pro objednání!
iPhone SE 1990 korun Zde klikněte pro objednání!
iPhone 6 2490 korun Zde klikněte pro objednání!
iPhone 6 Plus 2990 korun Zde klikněte pro objednání!
iPhone 6s 3490 korun Zde klikněte pro objednání!
iPhone 6s Plus 3990 korun Zde klikněte pro objednání!
iPhone 7 4990 korun Zde klikněte pro objednání!
iPhone 7 Plus 5990 korun Zde klikněte pro objednání!