VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

Mercury, Sonata Diary Yellow ochranný kryt pro iPhone 7,8 - Žlutý

349 Kč
Vyprodáno

Mercury, Sonata Diary Yellow ochranný kryt pro iPhone 7,8 - Zavírací kryt, který je vyrobený z velice kvalitní TPU kůže. Vanička uvnitř krytu do které iPhone vsadíte je z pevné gumy. Nechybí ani přihrádky pro vložení kreditních karet. Chrání iPhone nejen na zadní, ale i přední části. Kompatibilní s ochrannými skly.

Vhodné pro:

iPhone 7, iPhone 8

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dostupnost portů a reproduktorů:

  • Připojení příslušenství - Ve spodní části zavíracího pouzdra pro iPhone 7,8 se nachází tři velké výřezy. Postranní jsou v krytu z důvodu dostatečné přístupnosti reproduktoru a mikrofonu. Prostřední výřez je pro připojení sluchátek či nabíječky. Výřez je dostatečně velký, takže se nemusíte obávat, že by Vám do iPhonu nešla redukce zapojit.
  • Vsazení iPhonu do krytu - Vanička ochranného krytu je zpracována z velice odolné gumy. iPhone je do ní vsazován s větším úsilím než u tenčích krytů. Následně ovšem můžete mít jistotu, že Vám iPhone z krytu nevypadne. Vanička je natolik hluboká, že by dokázala ochránit iPhone sama.
  • Velikost výřezu - Na zadní straně nechybí samozřejmě výřez na zadní kameru. Výřez je dostatečně velký, takže se nemusíte obávat, že byste museli vyndavat iPhone z krytu při fotografování.

Výřez na hlavní kameru:

  • Ochrana čočky - Výřez na hlavní kameru na zadní straně krytu je natolik hluboký, že dokáže ochránit čočku hlavní kamery proti poškrábání. iPhone je do krytu natolik zapuštěn, že se nemusíte obávat položit iPhone na stůl zadní stranou, aniž by se čočka poškrábala. 
  • Tloušťka iPhonu - Jedná se o velice odolné zavírací pouzdro, díky kterému samozřejmě dochází k navýšení nejen hmotnosti, ale i tloušťky iPhonu. Na druhou stranu získáte ochranný kryt, který dokonale ochrání nejen zadní, ale i přední stranu iPhonu.
  • Zavírání krytu - K zavírání krytu je zde vyrobený magnetický pásek, který drží kryt po celou dobu zavřený. Nemusíte se tak obávat, že by při pádu iPhonu na zem došlo k otevření krytu. 

Vnitřní část ochranného krytu:

  • Vnitřní materiál - Vnitřní část ochranného krytu je zpracována ze dvou částí. První je gumová vanička, do které zasazujete iPhone. Druhým je zavírací část, která je zpracována z velice odolné TPU kůže. V zavírací části jsou zároveň výřezy pro vložení papírových bankovet či bankovních karet. 
  • Uskladnění karet - Uskladnění karet je možné ve vnitřní části ochranného krytu. K dispozici jsou zde tři výřezy, do kterých se vejde bankovní karta, řidičák, občanský průkaz a mnoho dalších karet. 
  • Kompatibilní - K ochrannému pouzdru doporučujeme pořídit klasické Tvrzené sklo na iPhone 7,8. Díky této kombinaci získáte dokonalou ochranu iPhonu ve všech směrech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kvalitní ochranné kryty, obaly a pouzdra na iPhone 7
Záruka: 2 roky
Barva: Žlutá
Typ: TPU kůže
Zpracování: Matné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.