Tvrzené sklo pro Apple Watch 38mm

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

299300
1299300

Značky

Barva

Typ

Položek k zobrazení: 2
3D ochranná fólie pro Apple Watch PREMIUM
Ochranná fólie 3D zaoblení
–25 %
od 299 Kč

3D ochranná fólie pro Apple Watch PREMIUM. Dokonalá ochrana pro displej Apple Watch. Velice snadno se aplikuje....

7760/APP
3D Tvrzené sklo na Apple Watch 38mm
Tvrzené sklo 3D zaoblení
–25 %
299 Kč

3D Tvrzené sklo na Apple Watch 38mm perfektně pokrývá celý povrch displeje i v jeho zaoblených částech. 3D Tvrzené...

3757

Tvrzené sklo na Apple Watch 38mm je jedním z ochranných prvků, který můžete chytrým hodinkám nabídnout. Kromé Tvrzeného skla existuje na hodinky také ochranná fólie, která není ovšem tak odolná jako Tvrzené sklo, které dosahuje odolnosti 9H, nebo také průhledný plastový kryt, který nechrání pouze displej, ale i hrany Apple Watch.

DRUHY TVRZENÝCH SKEL PRO APPLE WATCH 38MM

Tvrzené sklo na Apple Watch je výraběno ve více druzích, aktuálně máme klasické, celoprůhledné, rovné Tvrzené sklo a jako druhé nabízíme Tvrzené sklo na Apple Watch s tenkým rámečkem, které pokryje větší část displeje než klasické Tvrzené sklo. 

KLASICKÉ TVRZENÉ SKLO PRO APPLE WATCH 38MM

  • Klasická Tvrzená skla na Apple Watch disponují tloušťkou 0,26mm a odolností 9H, čímž se stávají 7x odolnějšími než ochranné fólie, které dosahují odolnosti 1-1,5H
  • Horní hrany Tvrzeného skla jsou mírně zaoblené, aby nedocházelo k poškrábání prstů při používání Apple Watch
  • Tvrzené sklo je dokonale průhledné, takže nesnižuje žádným způsobem citlivost doteku, ani kvalitu obrazu

APLIKACE TVRZENÉHO SKLA NA APPLE WATCH 38MM

Správně aplikovat Tvrzené sklo na Apple Watch může být malinko oříšek, je dobré dodržet následující postup, aby nedošlo ke špatnému nalepení, přesto si myslím, že nalepit Tvrzené sklo na iPhone zvládne opravdu každý z pohodlí domova. 

OČISTĚTE POŘÁDNĚ POVRCH DISPLEJE HODINEK

Nezapomeňte na pořádné očistění displeje před samotnou aplikací Tvrzeného skla na Apple Watch. K důkladnému očištění displeje Vám poslouží čistící hadříky, které jsou součástí každého balení s Tvrzeným sklem. Hadříky jsou označeny čísly jedna dvě.

  • Hadřík číslo 1 - Napuštěný isopropylovým roztokem, slouží k očištění displeje před aplikací Tvrzeného skla na jeho povrch, dokáže odstranit i mastnotu
  • Hadřík číslo 2 - Suchý hadřík, kterým setřete zbytek isopropylového roztoku z displeje, doporučujeme pořádně dbát na vyčištění displeje, aby na jeho povrchu nezůstalo ani smítko prachu

VYCENTROVÁNÍ TVRZENÉHO SKLA PODLE ROZSVÍCENÉHO DISPLEJE

Jak správně Tvrzené sklo na Apple Watch nalepit, když jej nemůžete vycentrovat podle domovského tlačítka, jako je tomu u skel na iPhone? Máme pro Vás skvělý tip! Doporučujeme při aplikaci ponechat displej hodinek rozsvícený. podle rozcvíceného displeje velice snadno vycentrujete Tvrzené sklo a nemůže se tak stát, že byste aplikaci Tvrzeného skla na Apple Watch pokazili.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz