V Pátek 23.2.2018 bude kamenná prodejna vyjímečně zavřená, objednávky budou expedovány bez problémů. :)

Tvrzené sklo iPad 2,3,4

Tvrzené sklo
399 Kč
Můžeme doručit do:
28.2.2018
Skladem

Tvrzené sklo na iPad, které chrání iPad proti poškození jako je poškrábání, praskliny a odřeniny. Tvrzené sklo na iPad disponuje odolností 9H. Horní stranu chrání oleophobická vrstva, která zajišťuje, že se na displeji nebudou ukládat mastnosty a nečistoty. 

Vhodné pro:

iPad 2, iPad 3, iPad 4

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu

V každé krabičce je umístěno jedno tvrzené sklo. V krabičce jsou také uloženy dva čistící hadříky. Hadřík číslo jedna je napuštěn speciálním alkoholickým přípravkem, který slouží pro odstranění mastnoty a nečistot z displeje. Druhý hadřík je suchý a slouží k otření displeje těsně před aplikací. Přímo na zadní straně krabičky je podrobný český návod pro snadnou aplikaci tvrzeného skla.

Nalepené ochranné sklo je čistě průhledné a žádným způsobem neomezuje jakékoliv používání chytrého telefonu. Navíc nesnižuje nikterakt citlivost doteku, takže pohyb po displeji bude stejný, možná i malinko lepší, než doposud. Samozřejmě nikterakt nezabraňuje ve využívání funkce Force-Touch u novějších modelů.

Každé ochranné tvrzené sklo disponuje oleophobickou vrstvou, která je na sklech proti odleskům či mastným otiskům prstů. Tvrzená skla dosahují tvrodosti 9H - nejvyšší možná odolnost na současném trhu!

Dříve po ochranných fóliích zůstávali na displeji mastné či lepivé fleky, které bylo následně potřeba pořádně očistit před aplikací nové ochrany. To se Vám ovšem při sloupnutí ochranného tvrzeného skla nestane. Displej zůstává perfektně čistý a víceméně připravený pro aplikaci nového ochranného skla.

Ochranné tvrzené sklo skoro vůbec nenavyšuje hmotnost chytrého telefonu díky své jedinečné tloušťce 0,26mm a zaobleným hranám. (tzv. 2,5D zaoblení). Jedná se o zaoblení horních hran ochranného skla, aby nedocházelo ke snadnému odštěpení skla a pořezání bříšek prstů.

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Tvrzené sklo iPad 2,3,4 Tvrzené sklo iPad 2,3,4
5
Avatar autora | 14.12.2017
Paráda, přesně sedí, funguje jak má. Vřele doporučuji.