2.5D tvrzené sklo pro iPhone 6,6s,7,8,SE2020,SE2022 - PRIVACY

Tvrzené sklo
399 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Soukromé Tvrzené sklo pro iPhone je ideální, pokud si rádi chráníte své soukromí a nechcete, aby Vám někdo přes rameno četl zprávy a sledoval, co na iPhonu děláte. Tvrzené sklo díky speciální PRIVACY vrstvě zajistí, že při rozsvíceném displeji uvidíte plochu iPhonu pouze vy a ne nikdo kolem. 

Vhodné pro:

iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE 2020, iPhone SE 2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace Soukromého Tvrzeného skla pro iPhone 6,6s,7,8

Soukromé Tvrzené sklo pro iPhone 6,6s,7,8 chrání nejen povrch displeje proti poškození, ale také to nejdůležitější co máte, Vaše soukromí! Jak? Díky speciální privacy vrstvě je možné vidět, co se na displeji iPhonu děje pouze v případě, že koukáte na iPhone kolmo. Pokud budete na displej koukat pod jiným úhlem, mátem smůlu. Nic neuvidíte.

Ochranné sklo na mobil

Výřez na domovské tlačítko v Soukromé skle na iPhone 6,6s,7,8

Na přiložených fotografiích pod odstavcem je možné vidět, jak vypadá nalepené jak na iPhonu s bílým, tak černým displejem. Výřez ve spodní části zaručuje 100% funkčnost domovského tlačítka i čtečky otisku prstu. Soukromé Tvrzené sklo na iPhone 6,6s,7,8 je 0,26mm tenké, takže příliš nenavyšuje hmotnost iPhonu.

Výřez na přední kameru, proximity senzor a sluchátko

Samozřejmě ani v Soukromém Tvrzeném skle nechybí horní výřez na proximity senzor, sluchátko a přední kameru. Můžete tak nadále pořizovat kvalitní selfíčka či volat přes video FaceTime. Horní hrana Tvrzeného skla je malinko ostrá, proto doporučujeme používat Soukromé Tvrzené sklo s některým z ochranných krytů.

Tvrzené sklo na iPhone

Ochrana soukromí proti zvědavcům na ulici či MHD

Výhodou Soukromého Tvrzeného skla oproti sklu klasickému je speciální privacy vrstva, která chrání soukromí uživatele před zvědavci. Jednoduše tak uvidíte co se na iPhonu děje pouze pokud na něj budete koukat kolmo. Budete-li chtít vidět, co se na iPhonu odehrává pod jiným úhlem, máte smůlu. Jak Soukromé Tvrzené sklo funguje se můžete podívat v námi vytvořeném videu zde.

Tvrzené sklo na mobil

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvrzené sklo pro iPhone 6, iPhone 6s
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Odolnost: 9H
Tloušťka: 0.26mm
Typ: Přední, Soukromé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz