Tvrzené sklo pro Apple Watch 40mm

Nejprodávanější

2 položek celkem
3D ochranná fólie pro Apple Watch PREMIUM
Ochranná fólie 3D zaoblení
–25 %
od 299 Kč

3D ochranná fólie pro Apple Watch PREMIUM. Dokonalá ochrana pro displej Apple Watch. Velice snadno se aplikuje....

7760/APP
3D Tvrzené sklo na Apple Watch 40mm
Tvrzené sklo 3D zaoblení
–25 %
299 Kč

3D Tvrzené sklo na Apple Watch 40mm perfektně pokrývá celý povrch displeje i v jeho zaoblených částech. 3D Tvrzené...

4235

Tvrzené sklo na Apple Watch 40mm je mnohem odolnější, než klasická ochranná fólie. Konkrétně dosahuje 7x vyšší odolnosti. Ochranná fólie dosahuje odolnosti něco mezi 1-1,5H, zatímco tvrzené sklo dosahuje odolnosti až 9H. Tvrzené sklo na Apple Watch 40mm ovšem může zhoršit citlivost doteku displeje.

DRUHY TVRZENÝCH SKEL PRO APPLE WATCH 40MM

Na Apple Watch 40mm jsou vyráběny dva druhy ochranných skel. Klasické, které pokrývá pouze rovnou část displeje a 3D tvrzené sklo, které zasahuje i do zaoblených krajů. 

KLASICKÉ TVRZENÉ SKLO PRO APPLE WATCH 40MM

Klasické Tvrzené sklo na Apple Watch 40mm sice dosahuje odolnosti 9H, pokrývá ovšem pouze rovnou část displeje. Horní hrany jsou mírně zaoblené, aby nedocházelo k poškrábání prstů při používání tvrzeného skla. Tvrzené sklo je dokonale průhledné, nemusíte se tak obávat zhoršení kvality obrazu.

3D TVRZENÉ SKLO NA APPLE WATCH 40MM

3D Tvrzené sklo, někdy nesoucí označení jako zaoblené tvrzené sklo pokrývá kompletně celý povrch displeje. Dosahuje odolnosti 9H, přestože jeho zaoblené kraje jsou mírně ztenčené, aby nedocházelo ke snadnému odlepení a velkému navýšení rozměrů či hmotnosti. 3D Tvrzené sklo na Apple Watch 40mm může, ale nemusí zhoršit citlivost doteku displeje.

NALEPENÍ TVRZENÉHO SKLA NA APPLE WATCH 40MM

Nalepení tvrzeného skla na Apple Watch 40mm nepatří mezi nejjednodušší aplikace, přesto si myslím, že s trochou trpělivosti, zvládne nalepit ochranné sklo na hodinky opravdu každý. Pokud se vám při lepení udělá mezi sklem a displejem bublina, opatrně nadzvedněte ochranné sklo od displeje až po bublinu a následně opět zahlaďte. Bublina zmizí. V případě že nezmizí, tento proces párkrát opakujte. 

VYCENTROVÁNÍ TVRZENÉHO SKLA PODLE ROZSVÍCENÉHO DISPLEJE

Při lepení tvrzeného skla na Apple Watch 40mm je důležité sklo správně vycentrovat do středu. Doporučujeme při lepení ponechat rozsvícený displej. Podle rozsvíceného displeje poznáte, kde se nachází hrany zobrazovací části a lepení bude mnohem snazší. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz