Tvrzené sklo pro Apple Watch 44mm

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

299300
1299300

Značky

Položek k zobrazení: 2
3D ochranná fólie pro Apple Watch PREMIUM
Ochranná fólie 3D zaoblení
–25 %
od 299 Kč

3D ochranná fólie pro Apple Watch PREMIUM. Dokonalá ochrana pro displej Apple Watch. Velice snadno se aplikuje....

7760/APP
3D Tvrzene sklo na Apple Watch
Tvrzené sklo 3D zaoblení
–25 %
299 Kč

3D Tvrzené sklo na Apple Watch 44mm perfektně pokrývá celý povrch displeje i v jeho zaoblených částech. 3D Tvrzené...

4236

Tvrzené sklo na Apple Watch 44mm dosahuje sedmkrát vyšší odolnosti než ochranné fólie. Tvrzené sklo dosahuje odolnosti 9H, kdežto ochranné fólie pouze 1-1,5H. Tvrzené sklo na Apple Watch 44mm může zhoršit citlivost a rekce displeje. 

DRUHY TVRZENÝCH SKEL PRO APPLE WATCH 44MM

Na chytré hodinky Apple Watch 44mm jsou vyráběny dva druhy ochranných skel. Klasické, rovné tvrzené sklo, které pokrývá pouze rovnou část displeje a zaoblené, nesoucí označení 3D Tvrzené sklo. 

KLASICKÉ TVRZENÉ SKLO PRO APPLE WATCH 44MM

Klasické tvrzené sklo na Apple Watch 44mm pokrývá pouze rovnou část displeje hodinek. Nezasahuje do zaoblených krajů. Přesto je dokonale průhledné, takže žádným způsobem nesnižuje kvalitu zobrazení.

3D TVRZENÉ SKLO NA APPLE WATCH 44MM

3D Tvrzené sklo na Apple Watch 44mm, jinak taky označováno jako zaoblené tvrzené sklo. Odolné ochranné sklo, pokrývající kompletně celý povrch displeje. Zasahuje i do zaoblených krajů. Na povrchu se nachází oleophobická vrstva, díky které na skle nezůstávají větší stopy mastnoty a nečistot. Po stranách je ochranné sklo tenčí, aby nedocházelo k příliš velkému navýšení rozměrů a hmotnosti Apple Watch.

NALEPENÍ TVRZENÉHO SKLA NA APPLE WATCH 44MM

Nalepení tvrzeného skla na Apple Watch 44mm není nejlehčí, ale věříme že ho zvládne každý z pohodlí domova či práce. Stačí si uklidit na stole a postupovat podle návodu na zadní straně krabičky. Pokud se vám mezi ochranným sklem a displejem udělá bublina, ochranné sklo opatrně nadzvedněte až po bublinu a opět přiložte / zahlaďte prstem. Nezmizí-li bublina na první pokus, proces párkrát opakujte, výsledek se dostaví.

VYCENTROVÁNÍ TVRZENÉHO SKLA PODLE ROZSVÍCENÉHO DISPLEJE

Při lepení je velice důležité tvrzené sklo vycentrovat do středu hodinek. Pro snazší a přesnější vycentrování tvrzeného skla do středu hodinek, ponechte displej rozsvícený. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz