VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

Jak postupovat při reklamaci

Zboží můžete vrátit nebo vyměnit vždy do 14 dní od jeho převzetí. V rámci reklamace je myšleno i vrácení zboží, nebo výměna za jiný kus. Při nákupu zboží na prodejně bez předchozího objednání online je možná pouze výměna za jiné zboží v odpovídající hodnotě. Nárok na vrácení peněz je možný pouze při objednání online. 

Reklamovat je možné:

  • POŠKOZENÉ TVRZENÉ SKLO V ZÁSILCE - Přestože jsme díky novému způsobu balení objednávek minimalizovali poškození zboží, někdy se stane, že Tvrzené sklo dojde prasklé. V tomto případě nesloupávejte ochrannou fólii z Tvrzeného skla. Poškození nafoťte a zašlete na email: kalina@tvrzenysklo.cz - Reklamace se snažíme řešit co nejrychleji. Zbytečně nic neprotahujeme a neodkládáme. 
  • ODLEPUJÍCÍ SE TVRZENÉ SKLO - V případě že se Vám sklo začne samovolně odlepovat. Pod sklem ovšem nesmí být prach a známky nedzvednutí pomocí jiných vlivů. Neplatí pro 3D skla která jsou pro nadzvednutí na krajích náchylná například v kombinaci se špatným ochranným krytem. Reklamovat je tak možné Tvrzená skla, která se začnou odlepovat uprostřed displeje apod.
  • ŠPATNĚ ZASLANÝ PRODUKT - Došlo k záměně Tvrzeného skla při doručení? I to se stává, nejsme bezchybní, přestože bychom rádi byli... Přijde-li Vám špatný typ či barva jakéhokoliv produktu, vyfoťte jej a začlete opět vše na email. Nezapomeňte přiložit číslo objednávky. Obratem Vás budeme kontaktovat s ideálním řešením.
  • NEFUNKČNÍ PRODUKT - Vybalili jste nabíjecí kabel z krabičky, ale nefunguje? Jakkoliv nefunkční nebo problémový produkt můžete reklamovat. Stačí zavolat na telefonní číslo a my Vás budeme kontaktovat zpět s optimálním řešením. Dodání nového, fungujícího produktu se snažíme vyřešit nejpozději do 7 pracovních dní.

Reklamovat není možné:

  • JIŽ APLIKOVANÁ TVRZENÁ SKLA - Použité Tvrzené sklo, kterému jste již jednou sloupnuli ochrannou fólii, která kryje lepidlovou fólii Tvrzeného skla není možné reklamovat. Občas se stává, že zákazník špatně nalepí ochranné sklo a říká si, zkusím sklo vrátit, třeba nic nepoznají. Prosím, nezkoušejte to, přestože se budete snažit vrátit ochrannou fólii na sklo perfektně zpět, nikdy to nezvládnete dokonale. Ušetříte tak náš, ale i Váš čas. Raději nás konaktujte a my Vám vymyslíme speciální slevu. :) 

Podmínky reklamace pro iPhone servis jsou součástí každého záručního listu, který dostanete s opraveným telefonem. Na náhradní díl je poskytována záruka 24 měsíců, na provedenou práci 6 měsíců. Na kapacitu baterie se vztahuje standartní 6 měsíční záruka. Podrobný popis naleznete na záručním listu.

Kam reklamované zboží zaslat?

Reklamované zboží nám prosím zašlete na adresu kamenné prodejny. Ostrovského 971/11, Praha 5, 155 00. Do kolonky jméno uveďte prosím Tvrzenýsklo.cz - Matyáš Kalina. Pokud nám jakékoliv zboží zasíláte, nezapomínejte nám napsat sdělovací email. Nejlépe do emailu přiložte i sledovací číslo balíčku. Pošťák na Praze 5 nefunguje úplně skvěle. Děkujeme! :) Formulář pro reklamaci, který nezapomeňte do balíčku přiložit naleznete ZDE! 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení