3 položek celkem

Cena

299599
1299599

Značky

Barva

Typ

Položek k zobrazení: 3
3D ochranna folie PREMIUM apple watch tvrzenysklo
PREMIUM 3D zaoblení
–25 %
od 299 Kč

3D ochranná fólie pro Apple Watch PREMIUM. Dokonalá ochrana pro displej Apple Watch. Velice snadno se aplikuje....

7760/APP
čočky kamery 1
Tvrzené sklo 3D zaoblení
299 Kč

3D tvrzené sklo na čočky fotoaparátů iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Poskytuje dokonalou ochranu pro zadní...

13148
3D tvrzené sklo pro iPhone 14 Pro - PREMIUM
Tvrzené sklo PREMIUM 3D zaoblení
599 Kč

3D tvrzené sklo na iPhone 15 Pro PREMIUM. Zaoblené tvrzené sklo, které chrání celý povrch displeje. Nesnižuje...

13154

Tvrzené sklo chrání displej při pádu, proti poškrábání a oděrkám. Tvrzené sklo je tlustší, přesto výrazně odolnější než ochranná fólie, která displej chrání pouze proti oděrkám. Tvrzené sklo se cenově pohybuje podobně jako ochranná fólie. 

VÝHODY A NEVÝHODY TVRZENÝCH SKEL

Největší výhodou tvrzeného skla je jednoznačně odolnost, díky které dokáže ochránit povrch displeje proti poškození. Velice snadno se také aplikuje, mnohem snáz než ochranná fólie. Nevýhodou může být nekompatibilita zaoblených skel s některými většími ochrannými kryty.

PODLE ČEHO VYBRAT SPRÁVNÉ TVRZENÉ SKLO

Správné Tvrzené sklo je možné zvolit podle barevného provedení. Tvrzená skla jsou vyráběna hned v několika barevných provedení. Následně podle velikosti. Klasická Tvrzená skla jsou menší než Zaoblená Tvrzená skla, která nesou označení 3D Tvrzené sklo a dosahují i do zaoblených krajů displeje. Při výběru je nutné zvážit, zda bude kompatibilní s ochranným krytem. Odolnější a větší ochranné kryty, které zasahují i do displeje, nemusí být kompatibilní se zaoblenými tvrzenými skly.

KLASICKÁ TVRZENÁ SKLA

 • Klasická Tvrzená skla pokrývají rovnou plochu displeje a nezasahují až do zaoblených krajů, kterými vybrané modely mobilních telefonů disponují.   
 • Nezkreslují obraz a zachovávají maximální citlivost displeje můžete tak naplno využívat všechny jeho funkce, například Force Touch.

ZAOBLENÁ TVRZENÁ SKLA

 • Zaoblená Tvrzená skla pokrývají celý povrch displeje i v zaoblených částech, které mohou být náchylné k poškození při používání telefonu bez ochranného krytu.
 • Nezkreslují obraz displeje a zachovávají maximální citlivost nemusíte se obávat, že by po aplikaci tvrzeného skla displej špatně reagoval.
 • 3D Tvrzené sklo = Zaoblené Tvrzené sklo.
 • 3D Tvrzené sklo je těžší než Klasické Tvrzené sklo a může malinko zvýšit hmotnost chytrého telefonu.

SOUKROMÁ TVRZENÁ SKLA

 • Chrání nejen displej mobilního telefonu, ale i soukromí, které je v tomto ohledu mnohem cennější.
 • Dokáže ochránit soukromí díky speciální privacy vrstvě, takže pohyb, který probíhá na displeji, vidíte, pouze pokud se podíváte kolmo, v případě, že se podíváte na displej pod jiným úhlem, uvidíte pouze černou obrazovku, přestože bude displej rozsvícený.
 • Dosahují odolnosti 9H, disponují oleofobní vrstvou a samozřejmě se velice snadno aplikují.

ODOLNOST TVRZENÝCH SKEL

 • Tvrzené sklo dosahuje odolnosti 9H, oproti tomu ochranná fólie pouhých 1-1,5H.
 • Dokáže ochránit telefonu při menším pádu, nárazu a především proti všem škrábancům a oděrkám.

OBSAH BALENÍ

 • Součástí balení je kromě skla samotného také sada čisticích hadříků, kterými snadno očistíte povrch displeje od mastnot a nečistot.
 • Nechybí ani manuál, jak správně tvrzené sklo aplikovat  kompletně v českém jazyce, doporučujeme při aplikaci postupovat podle návodu.

APLIKACE TVRZENÉHO SKLA

Aplikovat Tvrzené sklo na mobilní telefon je mnohem snazší než aplikace ochranné fólie, přesto je dobré udělat si na aplikaci skla chvilku času, uklidit si pracovní prostor, kde budete sklo aplikovat, a postupovat podle přiloženého návodu. Při vycentrování ochranného skla přesně do středu telefonu doporučujeme využít například domovského tlačítka nebo sluchátka (pokud telefon těmito prvky na displeji disponuje) a vycentrovat sklo právě podle těchto prvků.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz