PROVOZ ESHOPU NEOMEZEN, VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

DOPRAVA A PLATBA

doprava


kamenna prodejna tvrzenysklo_1

Vyzvednutí objednávky: ZDARMA


Naši kamennou prodejnu naleznete na adrese: Ostrovského 971/11, Praha 5 - Otevírací doba kamenné prodejny: Po-Čt, 13:00-18:00, Pá, 13:00-17:00. Přímo na naší kamenné prodejně Vám můžeme tvrzená skla z naší nabídky zdarma aplikovat na Váš telefon. 


ceska posta

Cena dopravy: 69 korun

Pomocí České Pošty doručujeme "Doporučené balíky" po celé České republice. Balíčky jsou zabaleny v kartonových krabicích, které jsou vyztuženy bublinkatou fólií. Minimalizovali jsme tím rozbití skel při přepravě na minimum.


zasilkovna

Cena dopravy: 69 korun

V rámci spolupráce s dopravcem Zásilkovna odesíláme balíky po celé České i Slovenské republice. Balíčky jsou v papírových krabicích, které jsou vyztuženy bublinkovou výplní. Jedná se o nejbezpečnější způsobe přepravy ochranný skel, obalů a dalšího příslušenství, který můžete zvolit. 


kuryr praha

Cena dopravy: 99 korun

Potřebujete Vaši objednávku doručit co nejdříve? Využijte naší služby Kurýr po Praze a mějte své tvrzené sklo, ochranný kryt, nabíjecí kabel či jiný produkt doma do 24 hodin od objednání. Po vytvoření Vaší objednávky Vás budeme kontaktovat telefonicky a domluvíme si s Vámi termín, který Vám bude vyhovovat nejvíce.


doprava a platba zdarmaPři nákupu nad 499 korun doprava i platba prostřednictvím české pošty zdarma. 

platba


platba kartou

Cena za platbu: ZDARMA


Okamžitá platba přes platební bránu. Příjem všech platebních karet. Platby se propisují do systému okamžitě. Díky tomu se jedná o nejrychlejší a nejspolehlivější způsob, jak můžete Vaši objednávku následně co nejdříve expedovat.


hotovost na prodejně

Cena za platbu: ZDARMA

Hotově je možné platit při osobním vyzvednutí na naší kamenné prodejně v ulici Ostrovského 971/11, Praha 5. Dále je možné hotově platit kurýrovi při rozvozu po Praze. Prosím mějte hotovost pro kurýra co nejpřesněji.


bankovni prevod

Cena za platbu: ZDARMA

Při zvolení platby převodem na účet Vám bude automaticky zaslán email s pokyny k platbě. Balíky expedujeme po připsání platby na účet, časové rozmezí tedy může být ovlivněno platbou. Číslo účtu: 9376868044/5500. Jako variabilní symbol použijte prosím číslo objednávky.


dobirka zasilkovna

Cena za platbu: 59 korun

Při převzetí zboží na pobočce Zásilkovny je možné platit v Hotovosti. (V České republice v korunách, na Slovensku v eurech). Platba je zpoplatněna minimální částkou. Prosíme, při vyzvednutí mějte hotovost co nejpřesněji, pomůžete tak výdejci, děkujeme! Nově je možná také platba kartou za příplatek :)


dobirka cp

Cena za platbu: 99 korun

Nejoblíbenější způsob platby pro mnohé uživatele je platba dobírkou od České Pošty. Česká Pošta se následně stará o převod peněz a zákazník má po starostech. U pošťáka při doručení je možné platit pouze hotově, nenosí u sebe terminál pro platbu kartou.