VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA


PŘI OBJEDNÁVCE NAD 699 KORUN PLATBA: ZDARMA


PRODEJNA

Vyzvednutí objednávky: ZDARMA


Naši kamennou prodejnu naleznete na adrese: Ostrovského 32, Praha 5 - Otevírací doba kamenné prodejny: 13:00 - 18:00. Přímo na naší kamenné prodejně Vám můžeme tvrzená skla z naší nabídky zdarma aplikovat na Váš telefon. 


Česká Pošta

Cena dopravy: 69 Kč

Pomocí České Pošty doručujeme "Doporučené balíky" po celé České republice. Balíčky jsou zabaleny v bublinkatých obálkách, které jsou vyztuženy papírovými kartony. Při větší objednávce je objednávka zabalena do krabičky, která je vypolstrovaná bublinkovou fólií.


Zásilkovna logo

Cena dopravy: 59 Kč

V rámci spolupráce s dopravcem Zásilkovna odesíláme balíky po celé České i Slovenské republice. Balíčky jsou zabaleny v bublinkatých obálkách, které jsou vyztuženy papírovými kartony. Při větší objednávce je objednávka zabalena do krabičky, která je vypolstrovaná bublinkovou fólií. 


KURÝR PRAHACena dopravy: 150 Kč


Potřebujete Vaši objednávku doručit co nejdříve? Využijte naší služby Kurýr po Praze a mějte své tvrzené sklo, ochranný kryt, nabíjecí kabel či jiný produkt doma do 24 hodin od objednání. Po vytvoření Vaší objednávky Vás budeme kontaktovat telefonicky a domluvíme si s Vámi termín, který Vám bude vyhovovat nejvíce.


 


PLATBA


PŘI OBJEDNÁVCE NAD 699 KORUN PLATBA: ZDARMA


PLATBA KARTOU

Cena za platbu: ZDARMA


Okamžitá platba přes platební bránu. Příjem všech platebních karet. Platby se propisují do systému okamžitě. Díky tomu se jedná o nejrychlejší a nejspolehlivější způsob, jak můžete Vaši objednávku následně co nejdříve expedovat.


BANKOVNÍ PŘEVOD

Cena za platbu: ZDARMA

Rychlý převod peněz z bank pomocí platební brány, která zprostředkovává okamžitý online bankovní převod. Výhodou Bankovního převodu oproti klasickému převodu je rychlost připsání peněz na účet a následná rychlost expedice.


HOTOVOST

Cena za platbu: ZDARMA
 
Hotově je možné platit při osobním vyzvednutí na naší kamenné prodejně v ulici Ostrovského 32, Praha 5. (Zde je možné platit pouze hotově, terminál pro platbu kartou prozatím nebyl zřízen). Dále je možné hotově platit kurýrovi při rozvozu po Praze, nebo také na Výdejním místě v Nuslích. 
 


BANKOVNÍ PŘEVOD

Cena za platbu: ZDARMA


Při zvolení platby převodem na účet Vám bude automaticky zaslán email s pokyny k platbě. Balíky expedujeme po připsání platby na účet, časové rozmezí tedy může být ovlivněno platbou. Číslo účtu: 9376868001/5500


ZÁSILKOVNA HOTOVĚ

 Cena za platbu: 29

Při převzetí zboží na pobočce Zásilkovny je možné platit pouze v Hotovosti. (V České republice v korunách, na Slovensku v eurech). Platba je zpoplatněna minimální částkou. Prosíme, při vyzvednutí mějte hotovost co nejpřesněji, pomůžete tak výdejci, děkujeme!


DOBÍRKA ČP

Cena za platbu: 50 Kč
 
 
 
Nejoblíbenější způsob platby pro mnohé uživatele je platba dobírkou od České Pošty. Česká Pošta se následně stará o převod peněz a zákazník má po starostech. U pošťáka při doručení je možné platit pouze hotově, nenosí u sebe terminál pro platbu kartou.