DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA:


Vyzvednutí na prodejně:

Vyzvednutí objednávky: 1 Kč


Naši kamennou prodejnu naleznete na adrese: Ostrovského 971/11, Praha 5  Otevírací doba kamenné prodejny: Po-Pá 12:00-17:00. Přímo na naší kamenné prodejně vám můžeme tvrzená skla z naší nabídky zdarma aplikovat. 


Doručení na adresu:

Cena dopravy: 99 Kč

Balíky doručujeme pomocí nejvýhodnějšího doručení přímo na vaši adresu. Doručení zajišťuje dopravní společnost Zásilkovna. Přes 90% doručení probíhá do druhého pracovního dne.


Doručení na výdejní místo:

Cena dopravy: 79 Kč

V rámci spolupráce s dopravcem Zásilkovna odesíláme balíky po celé České i Slovenské republice. Balíčky jsou v papírových krabicích, které jsou vyztuženy bublinkovou výplní. Jedná se o nejbezpečnější způsob přepravy ochranný skel, obalů a dalšího příslušenství, který můžete zvolit. 


Wolt kurýrem po Praze:

Cena dopravy: 199 Kč

Potřebujete vaši objednávku doručit co nejdříve? Využijte naší služby Kurýr po Praze a mějte své tvrzené sklo, ochranný kryt, nabíjecí kabel či jiný produkt doma do 24 hodin od objednání. Po vytvoření vaší objednávky vás budeme kontaktovat telefonicky a domluvíme si s vámi termín, který vám bude vyhovovat nejvíce.


PLATBA:


Platba kartou online:

Cena za platbu: ZDARMA


Okamžitá platba přes platební bránu. Příjem všech platebních karet. Platby se propisují do systému okamžitě. Díky tomu se jedná o nejrychlejší a nejspolehlivější způsob, jak můžete vaši objednávku následně co nejdříve expedovat.


Platba v hotovosti:

Cena za platbu: ZDARMA

Hotově je možné platit při osobním vyzvednutí na naší kamenné prodejně v ulici Ostrovského 971/11, Praha 5. Při nákupu nad 299 Kč je možné na prodejně platit i kartou.


Bankovním převodem:

Cena za platbu: ZDARMA

Při zvolení platby převodem na účet vám bude automaticky zaslán email s pokyny k platbě. Balíky expedujeme po připsání platby na účet, časové rozmezí tedy může být ovlivněno platbou. Číslo účtu: 9376868044/5500. Jako variabilní symbol použijte prosím číslo objednávky.


Na dobírku:

Cena za platbu: 45 Kč

Při převzetí zboží na pobočce Zásilkovny je možné platit v hotovosti. (V České republice v korunách, na Slovensku v eurech.) Platba je zpoplatněna minimální částkou. Prosíme, při vyzvednutí mějte hotovost co nejpřesněji, pomůžete tak výdejnímu místu, děkujeme. Na dobírku je možné zaplatit i dopravci při nejvýhodnějším doručení na adresu.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz