VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

Oprava iPhonu 11 Pro Max v Praze na počkání

Nejprodávanější

2 položek celkem
Záloha dat / přehrání softwaru v iPhonu
290 Kč

Záloha dat / Přehrání softwaru v iPhonu - Servis iPhonu v Praze na počkání. (Přibližně 30 minut) Adresa: Ostrovského...

2280
Výměna zadního skla iPhone
od 1 999 Kč

Výměna zadního skla na iPhonu. Odstranění provádíme pomocí speciálního laseru. Zaručujeme nejpreciznější možné...

8102/IPH

✅ OPRAVA IPHONU 11 PRO MAX ✅ 

Oprava iPhonu 11 Pro Max nemusí být žádný velký problém. Ať už se jedná o poškozený displej, prasklé zadní sklo, problémy s fotoaparátem, nabíjením či slabou baterií, my se o váš iPhone postaráme.

Poškozený displej, zadní sklo, nebo už vám baterie v iPhonu 11 Pro Max neslouží tak, jak by měla? Oprava iPhonu 11 Pro Max pro nás není žádný problém. Většinu prováděných servisních zákroků provádíme na počkání. 

VÝMĚNA DISPLEJE IPHONE 11 PRO MAX

Výměna, nebo oprava displeje je jednou z nejprováděnějších oprav u iPhonů. Výměnou displeje iPhonu 11 Pro Max vyřešíte všechny problémy, ať už se jedná o prasklé sklo, vylité barvy, nebo problémy s dotykem. Na výměnu používáme pouze displeje s originálním LCD a podsvícením. Jako dárek dostanete ke každé výměně, ochranné sklo zdarma. Na výměnu je poskytována záruka 2 roky - nevztahuje se na mechanické poškození. Výměna displeje u iPhonu 11 Pro Max zabere přibližně 1-2 pracovní dny. Po výměně u nás, vám nebude na displej svítit hláška o vyměněném displeji.

VÝMĚNA BATERIE IPHONE 11 PRO MAX

Při opravě baterie používáme pouze kvalitní, certifikované baterie, které disponují stejnou kapacitou a výdrží jako baterie originální. Na podlepení baterie používáme pouze speciální teplovodivé lepící proužky. Výměna baterie u iPhonu 11 Pro Max vyřeší problém s rychle klesajícími procenty, nebo také předčasným vypínáním iPhonu v chladnějším počasí.

AKTUÁLNĚ: Informační hláška po výměna baterie u iPhonu XS a novějších modelů.