VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

Oprava iPhonu XR v Praze na počkání

Nejprodávanější

1 položek celkem
Záloha dat / přehrání softwaru v iPhonu
290 Kč

Záloha dat / Přehrání softwaru v iPhonu - Servis iPhonu v Praze na počkání . (Přibližně 30 minut) Adresa:...

Oprava iPhonu XR na počkání! Servis iPhonu XR probíhá přímo na kamenné prodejně - Praha 5. Provádíme opravy: Výměna displeje iPhonu XR, výměna baterie iPhone XR či výměna zadního skla iPhone XR. Na opravu displeje iPhonu XR používáme pouze displeje s originálním LCD i podsvícením. Tvrzené sklo k výměně displeje zdarma.

Výměna displeje iPhone XR

  • Výměna displeje je u iPhonu XR prováděna skoro na počkání. Výměna nezabere více než dvě hodiny. Není nutné se objednávat předem. Pokud se ovšem na servisní zákrok předem objednáte, rozhodně tím nic nezkazíte. Na výměnu displeje iPhonu XR je používán displej s originálním LCD i podsvícením, žádné čínské náhražky rádoby AAA kvality. Ke každé výměně navíc dostanete jako dárek, Tvrzené sklo ZDARMA!

Výměna baterie iPhone XR

  • Výměnu baterie u iPhonu XR provádíme na počkání. Stejně jako u výměny displeje doporučujeme servisní zákrok objednat předem, není to ovšem povinnost. Objednání je velice snadné buď klasickou objednávkou, nebo na telefonním čísle. Na výměnu jsou použity pouze baterie s originálním LCD i podsvícením.