VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Tvrzené sklo na iPhone s doživotní zárukou. Jedná se o Tvrzené sklo na iPhone, které když jakkoliv poškodíte, můžete požádat o nové. Princip je vcelku jednoduchý. Uživatelé kteří velice často rozbíjejí Tvrzená skla a nechtějí za nová utrácet vysoké částky si Tvrzené sklo na iPhone s doživotní zárukou jenom pochvalují. Tvrzené sklo dosahuje standartní odolnosti 9H, což je 7x vyšší odolnost než u ochranných fóliích. Tvrzená skla jsou 0,26mm tenká a dokonale tak chrání iPhone a zároveň příliš nenavyšují jeho hmotnost. Aplikovat Tvrzené sklo s doživotní zárukou na iPhone zvládne opravdu každý, pokud si ovšem na aplikaci nevěříte, můžete se zastavit na prodejně a nechat si sklo ZDARMA nalepit.

JAK FUNGUJE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA?

Při zakoupení Tvrzeného skla na iPhone s doživotní zárukou získáte Tvrzené sklo, které si můžete nechat vyměnit za nové při jakémkoliv způsobu poškození. Výměna je velice snadná, stačí se zastavit na prodejně a za poplatek pouhých 59 korun si nechat nalepit nové Tvrzené sklo. Takto můžete přijít na výměnu klidně stokrát. Poplatek 59 korun z důvodu dřívějšího zneužití výměny některými zákazníky a aspoň částečné uhrazení nákladů na samotný produkt, práci zaměstnanců a dalších kroků. 

V případě, že nejste z Prahy, nezoufejte! Tvrzené sklo s doživotní zárukou je možné zakoupit i pro mimopražské. Při jakémkoliv poškození pak nemusíte dojíždět na prodejnu pro nové Tvrzené sklo, ale stačí uhradit náklady na dopravné a balené + poplatek za výměnu (59 korun) a my Vám pošleme nové Tvrzené sklo na Váš iPhone. Před uhrazením částky na náš bankovní účet, který je uvedený v sekci kontakt, nebo také obchodních podmínkách, nafoťte poškozené Tvrzené sklo a s fakturou jej pošlete na email: kalina@tvrzenysklo.cz pro schválení. Tento krok je nezbytný z důvodu dřívějšího zneužívání některými uživateli.

TVRZENÉ SKLO S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU

Doživotní záruka není přenosná na jiná Tvrzená skla, než na zakoupený model. Objednáte-li si Tvrzené sklo na iPhone X s doživotní zárukou, lze jej opět vyměnit pouze za nové Tvrzené sklo na iPhone X. Nelze tak doživotní záruku při zakoupení skla pro iPhone X uplatnit na Tvrzené sklo na iPhone 8 Plus. Frekvence výměny není omezena. Pokud rozbijete sklo do druhého dne od nalepení, není problém jej ihned opět vyměnit za nové.

V případě jakéhokoliv dalšího dotazu se na nás obraťte buď na uvedeném emailu, dole v chatovacím okně, nebo na telefonním čísle 776 76 70 72. Rádi Vám poradíme a vybereme s Vámi sklo, které pro Vás bude ideální.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení