DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Tvrzené sklo na iPhone s doživotní zárukou. Jedná se o Tvrzené sklo na iPhone, které když jakkoliv poškodíte, můžete požádat o nové. Princip je vcelku jednoduchý. Uživatelé kteří velice často rozbíjejí Tvrzená skla a nechtějí za nová utrácet vysoké částky si Tvrzené sklo na iPhone s doživotní zárukou jenom pochvalují. Tvrzené sklo dosahuje standartní odolnosti 9H, což je 7x vyšší odolnost než u ochranných fóliích. Tvrzená skla jsou 0,26mm tenká a dokonale tak chrání iPhone a zároveň příliš nenavyšují jeho hmotnost. Aplikovat Tvrzené sklo s doživotní zárukou na iPhone zvládne opravdu každý, pokud si ovšem na aplikaci nevěříte, můžete se zastavit na prodejně a nechat si sklo ZDARMA nalepit.

JAK FUNGUJE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA?

Při zakoupení Tvrzeného skla na iPhone s doživotní zárukou získáte Tvrzené sklo, které si můžete nechat vyměnit za nové při jakémkoliv způsobu poškození. Výměna je velice snadná, stačí se zastavit na prodejně a za poplatek pouhých 59 korun si nechat nalepit nové Tvrzené sklo. Takto můžete přijít na výměnu klidně stokrát. Poplatek 59 korun z důvodu dřívějšího zneužití výměny některými zákazníky a aspoň částečné uhrazení nákladů na samotný produkt, práci zaměstnanců a dalších kroků. 

V případě, že nejste z Prahy, nezoufejte! Tvrzené sklo s doživotní zárukou je možné zakoupit i pro mimopražské. Při jakémkoliv poškození pak nemusíte dojíždět na prodejnu pro nové Tvrzené sklo, ale stačí uhradit náklady na dopravné a balené + poplatek za výměnu (59 korun) a my Vám pošleme nové Tvrzené sklo na Váš iPhone. Před uhrazením částky na náš bankovní účet, který je uvedený v sekci kontakt, nebo také obchodních podmínkách, nafoťte poškozené Tvrzené sklo a s fakturou jej pošlete na email: kalina@tvrzenysklo.cz pro schválení. Tento krok je nezbytný z důvodu dřívějšího zneužívání některými uživateli.

TVRZENÉ SKLO S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU

Doživotní záruka není přenosná na jiná Tvrzená skla, než na zakoupený model. Objednáte-li si Tvrzené sklo na iPhone X s doživotní zárukou, lze jej opět vyměnit pouze za nové Tvrzené sklo na iPhone X. Nelze tak doživotní záruku při zakoupení skla pro iPhone X uplatnit na Tvrzené sklo na iPhone 8 Plus. Frekvence výměny není omezena. Pokud rozbijete sklo do druhého dne od nalepení, není problém jej ihned opět vyměnit za nové.

V případě jakéhokoliv dalšího dotazu se na nás obraťte buď na uvedeném emailu, dole v chatovacím okně, nebo na telefonním čísle 776 76 70 72. Rádi Vám poradíme a vybereme s Vámi sklo, které pro Vás bude ideální.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz