Levné bezdrátové nabíječky

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

499599
1499599

Značky

Položek k zobrazení: 3
RhinoTech nabíječka na Apple Watch 1m USB A 1
–16 %
499 Kč

RhinoTech nabíječka na Apple Watch - 1m - USB-A. Vyrobené z chirurgické oceli a tvrzeného plastu. Kompatibilní se...

9390
RhinoTech nabíječka na Apple Watch 1m USB C 1
–16 %
499 Kč

RhinoTech nabíječka na Apple Watch - 1m - USB-A. Vyrobené z chirurgické oceli a tvrzeného plastu. Kompatibilní se...

13167
Bezdrátová nabíječka Magsafe 15W Bílá 1
–25 %
599 Kč

Bezdrátová nabíječka Magsafe - 15W v bílém provedení. Vhodné i pro rychlejší nabíjení iPhonu. 

12611

LEVNÉ BEZDRÁTOVÉ NABÍJEČKY PRO CHYTRÉ MOBILNÍ TELEFONY

Bezdrátové nabíječky pro mobilní telefony se těší čím dál větší oblibě. Bezdrátové nabíječky fungují na principu elektromagnetické indukce. Bezdrátové nabíjení telefonu nepodporuje každý mobilní telefon. Pouze mobilní telefony, které podporují Qi standard. Bezdrátové nabíječky bývají většinou ve tvaru nabíjecí podložky, aby byly elegatním doplňkem pro Váš stůl. 

ZPRACOVÁNÍ BEZDRÁTOVÝCH NABÍJEČEK 

Bezdrátové nabíječky mohou být zpracovány z několika materiálů. V naší nabídce naleznete momentálně bezdrátové nabíječky zpracované z plastu, skla a v budoucnu plánujeme zařadit i dřevěné bezdrátové nabíječky. Všechny bezdrátové nabíječky z naší nabídky jsme předem otestovali, abychom věděli, jak rychle nabíjí Váš iPhone či jiný mobilní telefon. Nevíte-li jak princip bezdrátových nabíječek funguje, můžete se zastavit na naší kamenné prodejně kde máme nabíječky vystavené. Rádi Vám ukážeme jak nabíječku používat a sami si tak budete moci "osahat", která bezdrátová nabíječka Vám bude nejvíce vyhovovat. Po otestování našich produktů jsme se také rozhodli sepsat pár drobností, které nás na bezdrátovém nabíjení zaujali a které příliš ne...

VÝHODY A NEVÝHODY BEZDRÁTOVÉHO NABÍJENÍ

Při našem testování bezdrátových nabíječek jsme si vyzkoušeli opravdu mnoho bezdrátových nabíječek, než jsme vybrali ty, které do našeho sortimentu zařadíme. Rádi bychom Vám tak popsali pár výhod a nevýhod se kterými jsme se za dobu testování setkali.

VÝHODY NEVÝHODY
- Telefon stačí pouze položit na podložku - Při nabíjení nelze iPhone příliš používat
- Nepletou se Vám žádné nabíjecí kabely - Nabíjení je pomalejší než pomocí kabelu
- Schopnost nabíjet více zařízení najednou  
  •  Telefon stačí pouze položit na podložku -  Velice oceňuji že opravdu stačí pouze položit (testováno na iPhonu 8 Plus) telefon pouze na podložku a bezdrátové nabíjení se okamžitě chytne. Nemusíte telefon vyndavat z ochranného krytu (testováno s originálním silikonovým pouzdrem od Applu). 
  • Nepletou se Vám žádné nabíjecí kabely - Ano, přesně to vidím jako jednu z hlavních výhod celého testování. Shánění kabelů bylo nekonečné a ta jejich zmetkovost? Věčně otřepané koncovky, nebo zanesený konektor pro nabíjení, to v případě bezdrátového nabíjení nehrozí. 
  • Schopnost nabíjet více zařízení najednou - ...
  • Při nabíjení nelze iPhone příliš používat - Pokud položíte telefon na podložku, nemůžete jej chytit do ruky a začít používat jako iPhone nabíjeným nabíjecím kabelem. Při odlepení iPhonu od bezdrátové nabíječky se iPhone přestane nabíjet. Pokud Vám tedy někdo zavolá a vy chcete použít telefon, musíte ho od bezdrátové nabíječky odpojit. Při testování jsem řešil tento problém pomocí funkce Handoff. Hovory jsem přijímal a vyřizoval prostřednictvím MacBooku Pro, nebo Apple Watch. 
  • Nabíjení je pomalejší než pomocí kabelu - Při testování jsem většinou testoval, kolik procent nabije bezdrátová nabíječka za 10 minut. iPhone většinou mám přednabitý na nějakých 70%. (Zbytečně nevybíjet iPhone a jeho baterii mít co nejčastěji nad 50% je dobré pro její kondici, viz. článek: Jak se starat o baterii v iPhonu, nebo MacBooku?) Ve většině případů se při takto vysoké kapacitě baterie nabil iPhone za 10 minut o 5%. Předpokládám, že pokud by byla kapacita baterie nižší, například 10%, nabíjel by se iPhone dvakrát rychleji.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz