VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

Levné bezdrátové nabíječky

Nejprodávanější

1 položek celkem
Mcdodo Nebula Series Square Wireless Charger 5W Black 1
Novinka
499 Kč

Bezdrátová nabíječka Mcdodo Nebula Series Square 5W - Černá. Minimalistická nabíječka, kterou je možné používat i na...

8766

LEVNÉ BEZDRÁTOVÉ NABÍJEČKY PRO CHYTRÉ MOBILNÍ TELEFONY

Bezdrátové nabíječky pro mobilní telefony se těší čím dál větší oblibě. Bezdrátové nabíječky fungují na principu elektromagnetické indukce. Bezdrátové nabíjení telefonu nepodporuje každý mobilní telefon. Pouze mobilní telefony, které podporují Qi standard. Bezdrátové nabíječky bývají většinou ve tvaru nabíjecí podložky, aby byly elegatním doplňkem pro Váš stůl. 

ZPRACOVÁNÍ BEZDRÁTOVÝCH NABÍJEČEK 

Bezdrátové nabíječky mohou být zpracovány z několika materiálů. V naší nabídce naleznete momentálně bezdrátové nabíječky zpracované z plastu, skla a v budoucnu plánujeme zařadit i dřevěné bezdrátové nabíječky. Všechny bezdrátové nabíječky z naší nabídky jsme předem otestovali, abychom věděli, jak rychle nabíjí Váš iPhone či jiný mobilní telefon. Nevíte-li jak princip bezdrátových nabíječek funguje, můžete se zastavit na naší kamenné prodejně kde máme nabíječky vystavené. Rádi Vám ukážeme jak nabíječku používat a sami si tak budete moci "osahat", která bezdrátová nabíječka Vám bude nejvíce vyhovovat. Po otestování našich produktů jsme se také rozhodli sepsat pár drobností, které nás na bezdrátovém nabíjení zaujali a které příliš ne...

Bezdrátová nabíječka na iPhone - 1

VÝHODY A NEVÝHODY BEZDRÁTOVÉHO NABÍJENÍ

Při našem testování bezdrátových nabíječek jsme si vyzkoušeli opravdu mnoho bezdrátových nabíječek, než jsme vybrali ty, které do našeho sortimentu zařadíme. Rádi bychom Vám tak popsali pár výhod a nevýhod se kterými jsme se za dobu testování setkali.

VÝHODY NEVÝHODY
- Telefon stačí pouze položit na podložku - Při nabíjení nelze iPhone příliš používat
- Nepletou se Vám žádné nabíjecí kabely - Nabíjení je pomalejší než pomocí kabelu
- Schopnost nabíjet více zařízení najednou  
  •  Telefon stačí pouze položit na podložku -  Velice oceňuji že opravdu stačí pouze položit (testováno na iPhonu 8 Plus) telefon pouze na podložku a bezdrátové nabíjení se okamžitě chytne. Nemusíte telefon vyndavat z ochranného krytu (testováno s originálním silikonovým pouzdrem od Applu). 
  • Nepletou se Vám žádné nabíjecí kabely - Ano, přesně to vidím jako jednu z hlavních výhod celého testování. Shánění kabelů bylo nekonečné a ta jejich zmetkovost? Věčně otřepané koncovky, nebo zanesený konektor pro nabíjení, to v případě bezdrátového nabíjení nehrozí. 
  • Schopnost nabíjet více zařízení najednou - ...

 Bezdrátová nabíječka na iPhone - 4

  • Při nabíjení nelze iPhone příliš používat - Pokud položíte telefon na podložku, nemůžete jej chytit do ruky a začít používat jako iPhone nabíjeným nabíjecím kabelem. Při odlepení iPhonu od bezdrátové nabíječky se iPhone přestane nabíjet. Pokud Vám tedy někdo zavolá a vy chcete použít telefon, musíte ho od bezdrátové nabíječky odpojit. Při testování jsem řešil tento problém pomocí funkce Handoff. Hovory jsem přijímal a vyřizoval prostřednictvím MacBooku Pro, nebo Apple Watch. 
  • Nabíjení je pomalejší než pomocí kabelu - Při testování jsem většinou testoval, kolik procent nabije bezdrátová nabíječka za 10 minut. iPhone většinou mám přednabitý na nějakých 70%. (Zbytečně nevybíjet iPhone a jeho baterii mít co nejčastěji nad 50% je dobré pro její kondici, viz. článek: Jak se starat o baterii v iPhonu, nebo MacBooku?) Ve většině případů se při takto vysoké kapacitě baterie nabil iPhone za 10 minut o 5%. Předpokládám, že pokud by byla kapacita baterie nižší, například 10%, nabíjel by se iPhone dvakrát rychleji.

Bezdrátová nabíječka na iPhone - 3

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení