5 položek celkem

Cena

2901990
12901990
Z013 2302 iPhone – data 1
290 Kč

Záloha dat / Přehrání softwaru v iPhonu - Servis iPhonu v Praze na počkání. (Přibližně 30 minut) Adresa: Ostrovského...

2280
iPhone – konektor 1
od 1 690 Kč

Výměna nabíjecího konektoru iPhone. Ve většině případů prováděna do druhého dne, někdy lze ale stihnout i na...

12419/IPH
iPhone – sluchátko 1
od 1 690 Kč

Výměna sluchátka iPhone s Face ID. Výměna je prováděna ve většině případů do druhého dne. Zůstává zachována plná...

4325/IPH
iPhone – sklo kamery 1
od 1 990 Kč

Výměna skla zadní (hlavní) kamery u iPhonu. Výměnu provádíme do druhého dne, někdy i tentýž den. V případě poškození...

12381/IPH

IPHONE SERVIS NA POČKÁNÍ  PRAHA 5  TVRZENÝSKLO.CZ

JAK OPRAVA IPHONU PROBÍHÁ?

iPhone Servis provádíme na počkání. Ve většině případu se na prodejně nezdržíte déle než 30 minut. Na opravu se nemusíte objednávat předem. Pokud si ovšem přejete zajistit přednost před ostatními zákazníky, kteří dorazí bez objednání, využijte k rezervaci telefonní číslo či klasickou objednávku. Po dobu opravy můžete počkat na kamenné prodejně, nebo navštívit přilehlý park. iPhone servis se nachází na adrese Ostrovského 971/11, Praha 5. Parkování je možné víceméně naproti kamenné prodejně. 

Výměna displeje na počkání – iPhone

Prasklé ochranné sklo, vylité barvy nebo problémy s dotykem displeje? Všechny zmíněné problémy vyřeší výměna displeje iPhonu. Výměna displeje je prováděna do 30 minut. Na servis používáme pouze displeje s originálním LCD i podsvícením. Od iPhonu 6s používáme podlepení displeje, díky kterému je zvýšena voděodolnost iPhonu. Ke každé výměně displeje dostanete jako bonus ochranné sklo zdarma.

Výměna baterie iPhonu do 10 minut

Potýkáte se se špatnou výdrží baterie? iPhone se vám v chladnějším počasí předčasně vypíná? Nadešel čas na výměnu baterie. Výměna baterie v iPhonu probíhá na počkání. Ve většině případů je do 10 minut vše hotovo. Při výměně používáme pouze baterie o stejné kapacitě, jako jsou baterie originální. Všechny baterie podlepujeme speciálními teplovodivými proužky. Nemusíte se obávat o ztrátu dat, veškerá data vám po výměně baterie zůstanou v iPhonu bez poškození. Není ani nutné odhlašovat funkci Find My iPhone nebo mazat telefon.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz