PROVOZ ESHOPU NEOMEZEN, VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

iPhone Servis na počkání - Ostrovského 971/11, Praha 5

IPHONE SERVIS NA POČKÁNÍ - PRAHA 5 - TVRZENÝSKLO.CZ

JAK OPRAVA IPHONU PROBÍHÁ?

iPhone Servis provádíme na počkání. Ve většině případu se na prodejně nezdržíte déle než 30 minut. Na opravu se nemusíte objednávat předem. Pokud si ovšem přejete zajistit přednost před ostatními zákazníky, kteří dorazí bez objednání, využijte k rezervaci telefonní číslo či klasickou objednávku. Po dobu opravy můžete počkat na kamenné prodejně, nebo navštívit přilehlý park. iPhone servis se nachází na adrese Ostrovského 971/11, Praha 5. Parkování je možné víceméně naproti kamenné prodejně.

Výměna displeje na počkání - iPhone

Prasklé ochranné sklo, vylité barvy, nebo problémy s dotykem displeje? Všechny zmíněné problémy vyřeší výměna displeje iPhonu. Výměna displeje je prováděna do 30 minut. Na servis používáme pouze displeje s originálním LCD i podsvícením. Od iPhonu 6s používáme podlepení displeje, díky kterému je zvýšena voděodolnost iPhonu. Ke každé výměně displeje dostanete jako bonus ochranné sklo zdarma.

Výměna baterie iPhonu do 10 minut

Potýkáte se se špatnou výdrží baterie? iPhone se vám v chladnějším počasí předčasně vypíná? Nadešel čas na výměnu baterie. Výměna baterie v iPhonu probíhá na počkání. Ve většině případů je do 10 minut vše hotovo. Při výměně používáme pouze baterie o stejné kapacitě, jako jsou baterie originální. Všechny baterie podlepujeme speciálními teplovodivými proužky. Nemusíte se obávat o ztrátu dat, veškerá data vám po výměně baterie zůstanou v iPhonu bez poškození. Není ani nutné odhlašovat funkci Find My iPhone, nebo mazat telefon.

iPhone Servis Praha Tvrzenýsklo