PRODEJNA: iPhone servis provádíme na počkání! Aplikace Tvrzeného skla ZDARMA!

iPhone Servis na počkání - Ostrovského 32, Praha 5

Nejprodávanější

3 položek celkem
Výměna baterie iPhone 5s Praha
790 Kč –13 %
690 Kč

Výměna baterie iPhone 5s - Servis iPhonu v Praze na počkání . (Přibližně 20 minut) Adresa: Ostrovského 32, Praha 5...

Výměna displeje iPhone 5s Praha
1 690 Kč

Výměna displeje iPhone 5s - Servis iPhonu v Praze na počkání . (Přibližně 30 minut) Adresa: Ostrovského 32, Praha...

Výměna displeje iPhone 6 Praha
2 490 Kč –20 %
1 990 Kč

Výměna displeje iPhone 6 - Servis iPhonu v Praze na počkání . (Přibližně 30 minut) Adresa: Ostrovského 32, Praha 5...

iPhone Servis Praha 5 - Máte rozbitý diplej? Zlobí Vás baterie? Neslyšíte pořádně při volání? Servis iPhonů v Praze na počkání se zárukou a garancí kvality. Výměna displeje iPhonu, Výměna baterie či sluchátka na počkání.

IPHONE SERVIS NA POČKÁNÍ - PRAHA 5

Rozbil se Vám displej iPhonu? Baterie již nevydrží to co dříve, iPhone se seká a předčasně vypíná? To a mnohem více dokážeme opravit na počkání! Servis iPhonu provádíme na Andělu, Praha 5. Přibližně 250 metrů od zastávky Metra B - stanice Anděl. (Výstup směr Knížecí) - Přímo na prodejně je pro Vás připravené křeslo a časopisy Forbes či SuperApple pro zpříjemnění čekání. Nechybí ani všechno příslušenství, které naleznete v našem internetovém obchodu.

iPhone Servis Praha - Tvrzenýsklo 

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Prodejna ve které je prováděn iPhone Servis na Praze 5 se nachází přibližně 250 metrů od stanice Metra B - Anděl. Z metra vystoupíte ve směru výstupu "Na Knížecí". (Označeno na mapě - METRO ANDĚL). Následně odbočíte doleva a půjdete směrem do kopce. Projdete okolo těchto záchytných bodů: Ženské domovy, Restaurace Bernard, Městská knihovna a naše prodejna. Otevřeno máme každý všední den od 14:00 do 18:30. V případě zájmu je možné provést servis, nebo předat objednané zboží i mimo otevírací dobu po domluvě na jednom z uvedených kontaktů.

Jak se k nám dostanete

NEJČASTĚJI NÁMI PROVÁDĚNÉ OPRAVY IPHONŮ

VÝMĚNA DISPLEJE

Jednoznačně nejčastějí oprava iPhonu - Výměna displeje. Výměna displeje probíhá na počkání. Po výměně displeje iPhone otestujeme, zdali je plně funkční. Pracujeme pouze s originálními displeji. Při výměně displeje zůstává zachována plná funčknost domovského tlačítka. Před opravou Vám rádi ukážeme náhradní díl a vysvětlíme, jaké servisní úkony budeme při výměně provádět. Navíc ke každé výměně displeje na iPhonu lepíme Tvrzené sklo na iPhone ZDARMA. Některé opravy iPhonu mohou trvat o něco déle, například Výměna displeje iPhone 7 trvá přibližně dvakrát déle než Výměna displeje iPhone 5s či iPhone 6

VÝMĚNA DISPLEJE IPHONE PRAHA 

VÝMĚNA BATERIE

Výměna baterie na iPhonu není tak snadná, jako u telefonů, kde jste byli zvyklý sundat zadní kryt nacvaknout vycvaknout baterii a fungovalo se dál. Výměna baterie v iPhonu je prováděna také na počkání, přímo na prodejně na Praze 5. Při výměně podlepujeme baterie speciálními lepícími proužky, tak jako je tomu u baterie od výroby. Výměna baterie na iPhonu trvá přibližně 15 minut (záleží na typu iPhonu), například Výměna baterie iPhone 5s, nebo u iPhonu 6 je rychlejší než Výměna baterie u iPhonu 7 Plus.

Výměna Baterie iPhone Praha 

VÝMĚNA SLUCHÁTKA

Špatně slyšíte při telefonování, slyšíte chrčení? S největší pravděpodobností se jedná o poškozené sluchátko iPhonu. Výměna sluchátka na iPhonu je třetí nejčastější námi prováděnou opravou. V případě, že nestačí vyměnit pouze sluchátkom ale je ucpaná i přední mřížka, samozřejmě vyměníme ZDARMA i mřížku, která je mezi Vaším uchem a sluchátkem. Výměna sluchátka na iPhonu je také jednou z nejrychlějších oprav. 

VÝMĚNA SLUCHÁTKA IPHONE PRAHA

ZÁCHRANA UTOPENÉHO IPHONU

Provádíme záchranu utopených iPhonů, iPadů, nebo politých MacBooků. Jedná se o servisní zákrok, který nelze provést na počkání. Při záchraně utopených iPhonů máme 80% úspěšnost a spokojenost uživatelů. Jedná se o čištění základní desky a ostatních komponent pomocí ultrazvukové čističky a následné doočištění chipů, případně oprava základní desky. 

Dát iPhone na noc do rýže nepomáhá! - Doporučujeme po vytopení nezkoušet zapínat iPhone, ani nepřipojovat do sítě, mohlo by dojít ke zkratu na základní desce.

ORIGINÁLNÍ DISPLEJE NA IPHONE

Za kvalitu svých náhradních dílů ručíme a snažíme se minimalizovat počet reklamací, proto jsme se rozhodli odebírat ORIGINÁLNÍ DISPLEJE přímo od dodavatele z České republiky, konkrétně z Prahy. Výměna displeje na iPhonu tak probíhá na počkání přímo na prodejně v ulici Ostrovského. Všechny náhradní díly máme skladem. Nové originální displeje tak mají plnohodnotné zobrazení barev a perfektní citlivost doteku. V případě zájmu Vám rádi před servisem iPhonu náhradní díl ukážeme a vysvětlíme, co budeme na Vašem iPhonu provádět za opravu. 

UPLATNĚNÍ ZÁRUKY

Nejsme bezchybní, ikdyž bychom rádi byli a občas holt pochybíme, například při testování náhradní dílů. Může se stát, že výměna baterie na iPhonu proběhně v pořádku, ale po pár dnech zjistíte, že kapacita baterie není plnohodnotná, můžete se zastavit a my Vám bez váhání, na počkání, nainstalujeme novou baterii. Žádné dlouhé čekání na posouzení opravy. Otevřeme iPhone, zkontrolujeme zdali se opravdu jedná o náš náhradní díl a pokud je vše v pořádku, náhradní díl vyměníme. Vše trvá stejně jako doba opravy, tedy na počkání!

REZERVACE TERMÍNU

Nechcete čekat než opravíme iPhone zákazníka před Vámi? Zarezervujte si termín opravy iPhonu. Zajistíte si tak přednostní opravu před ostatními zákazníky. Objednání servisu iPhonu můžete pomocí následujícího odkazu. Stačí vybrat kategorii do které iPhone spadá, vybrat typ opravy. (Například: Výměna displeje iPhone 6, nebo Výměna baterie iPhone 5s...) a servis iPhonu si objednat. Obratem budete kontaktováni servisním technikem a domluvíte si termín, který Vám bude maximálně vyhovovat!

OPRAVA IPHONU U VÁS - IPHONE SERVIS PRAHA 

Nestíháte přijet k nám opravu iPhonu? My přijedeme k Vám! Výměna baterie iPhonu, Výměna displeje iPhonu, nebo oprava dalších problémů není problém v místě Vašeho bydliště či práce. Případně nabízíme možnost svozu rozbitého iPhonu k nám prodejnu z celé Prahy. V případě, že se jedná o opravu iPhonu s hodnotou převyšující 2000 korun, je služba ZDARMA! Nepřesahuje-li cena servisního zákroku 2000 korun, ale chcete abychom pro si pro iPhone přijeli, nebo ho opravili v místě Vašeho bydliště / práce bude Vám účtován příplatek pouhých 200 korun. (Platí pouze pro Prahu)