VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

Držáky pro mobilní telefony, tablety a chytré hodinky

Nejprodávanější

3 položek celkem
Drzak na iPhone do ventilace 2
Akce Novinka
299 Kč –33 %
199 Kč

Air Frame je ideálním držákem do auta, který dokáže držet Váš telefon v horizontální, ale i vertikální poloze....

764
Drzak na mobil na stul 2
299 Kč

Univerzální držák na mobil či tablet na stůl. Držák díky kterému bude práce mnohem efektivnější a rychlejší. Udrží i...

6605
Magnetický držák do auta 1
Novinka
349 Kč

Magnetický držák na telefon. Držák je univerzální, magnetickou destičku ve dvou rozměrech jednoduše vložíte mezi obal...

8583

Držák na mobil do auta

Držák na mobil se stal víceméně nedílnou součástí každého automobilu. Držák jednoduše umístíte na přední sklo, nebo do ventilace automobilu. Ve většině případů se jedná o držák s univerzální velikostí do kterých můžete umístit mobilní telefony vše velikostí. 

Drzak na iPhone do ventilace 2

Držák do ventilace pro iPhone je velice elegantní, jednoduchý, lehký a pevný držák, který dokáže udržet víceméně každý telefon. Jednoduše ho zasunete do ventilace i s telefonem. 

Drzak na iPhone do ventilace

Stativ na iPhone s dálkovým ovládáním

Stativ na iPhone se třemi pevnými nohami. iPhone je možné na stativu otáček o 360 stupňů a naklánět o více než 90 stupňů. Vložení iPhonu do stativu je velice snadné. Držák je univerzální a dokáže se roztáhnout. Můžete do něj tedy vložit všechny modely iPhonů od iPhonu 4 po iPhone 11 Pro Max. Ideální pro natáčení videí, pořizování časosběrů a fotografií.

Stojanek na iPhone

Ke stojánku je bluetooth ovladač, díky kterému můžete pořizovat fotografie, aniž byste se museli dotknout iPhonu. Ovladač disponuje třemi tlačítky, na kterých je ovládání jednoduše popsáno. Používat dálkový ovladač zvládne opravdu každý.

Stojanek na iPhone s bezdratovym ovladacem

Držák na mobil, iPhone - Prstýnek

Držák na zadní stranu iPhonu (mobilu) ve stylu prstýnku, prostřednictvím kterého můžete pohodlně držet. Součástí balení s držákem, který přilepíte na zadní stranu ochranného krytu nebo iPhonu jsou také dva držáky. Dva menší držáky přilepíte například na zrcadlo, poličku či jiný nábytek. Na dva menší držáky pak můžete pohodlně zavěsit iPhone s prstýnkem.

Drzak na telefon Prstynek Fixed