PRODEJNA: iPhone servis provádíme na počkání! Aplikace Tvrzeného skla ZDARMA!

Proč nakoupit u nás!Zákaznická podpora téměř 24 hodin denně

Zakládáme si na maximální zákaznické podpoře a snaze vyjít vše vstříc. K dispozici Vám jsme na online chatu v pravém dolním rohu našeho internetového obchodu, nebo přímo na prodejně, kde se můžete zastavit a prokonzultovat například, který ochranný doplněk bude vyhovovat všem požadavkům. Pokud se budete chtít poradit s výberem po telefonu, stačí vytočit +420 776 76 70 72. Na tomto telefonním čísle jsme k dispozici skoro 24 hodin denně a můžeme Vám pomoci nejen s výběrem, ale i s problémy při dokončení objednávky, nedoručení balíku, či se správnou aplikací tvrzeného skla na telefon. 

 


 České manuály 

Při zakoupení tvrzeného skla přichází otázka, jak tvrzené sklo na telefon správně aplikovat? Abychom Vám maximálně aplikaci ulehčili, na každé krabičce naleznete manuál v českém jazyce, podle kterého když budete postupovat, nelze nic pokazit. Navíc pro Vás připravujeme sérii videí, ve kterých bude možné shlédnout správnou aplikaci skla a následně podle ní tvrzené sklo na displej aplikovat z pohodlí domova. Pokud jste z Prahy, navštivte naši kamennou prodejnu a nechte si sklo zdarma aplikovat.

 


 Vlastní produktové fotografie

Snažíme se zapracovat na vlastních produktových fotografiích, abychom dokázali poskytnout nafocený produkt snad s co možná největší přesností a detaily, které jistě každý kdo nakupuje přes internet ocení.

Snažíme se postupem času produktové fotografie zdokonalit a proto prosíme, mějte trpělivost, na každý produkt se jiště dostane.

 


Doprava a Platba ZDARMA

V případě nákupu nad 699 korun Vám poskytujeme dopravu i platbu zcela zdarma. Doprava zdarma se vztahuje na nejčastěji využívaného dopravce, Českou poštu. Zde zasíláme všechny balíčky doporučeně, aby bylo možné sledovat pohyb zásilky. Každý balíček je tak pojištěný na minimálně 780 korun. Většina objednávek je expedována v ekologické papírové krabici, která nám snížila množství reklamací oproti bublinkatým obálkám téměř o 80%.

 


Dárek k větší objednávce

K větším objednávkám (okolo 1000 korun) přikládáme jako dárek některý z našich produktů. Většinou se snažíme dárek vybrat dle objednávky zákazníka. Zvolí-li zákazník do objednávky například tvrzené sklo na iPhone 5s + Powerbanku, jako dárek se snažíme přiložit některý z ochranných krytů, aby měl zákazník objednávku co nejvíce pestrou. 

 


Spolupráce s menšími podniky

Záruku kvality dokazují kromě hodnocení napřílklad na Heuréce či Slevomatu také spolupráce s menšími podniky a iPhone servisy. Naším pravidelným odběratelem je iPhone servis v Českých Budějovicích - iServis.eu a další :)