VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE
13.11.2019 - Kamenná prodejna otevřena pouze do 16:00 z technických důvodů! :)

PROČ NAKOUPIT U NÁS!

Zakládáme si na maximální zákaznické podpoře a snaze vyjít všem zákazníkům vstříc. K dispozici Vám jsme na online chatu v pravém dolním rohu našeho internetového obchodu, nebo přímo na prodejně, kde se můžete zastavit a prokonzultovat například, který ochranný doplněk bude vyhovovat všem požadavkům. Pokud se budete chtít poradit s výberem po telefonu, stačí vytočit +420 776 76 70 72. Na tomto telefonním čísle jsme k dispozici skoro 24 hodin denně a můžeme Vám pomoci nejen s výběrem, ale i s problémy při dokončení objednávky, nedoručení balíku, či s aplikací tvrzeného skla na telefon. 

MANUÁLYČeské manuály na každé krabičce

Při zakoupení Tvrzeného skla přichází otázka: Jak Tvrzené sklo na telefon správně nalepit? Abychom Vám maximálně aplikaci ulehčili, na každé krabičce naleznete manuál v českém jazyce, podle kterého když budete postupovat, nelze nic pokazit. Navíc pro Vás připravujeme sérii videí, ve kterých bude možné shlédnout správnou aplikaci skla a následně podle ní tvrzené sklo na displej aplikovat z pohodlí domova. Pokud jste z Prahy, navštivte naši kamennou prodejnu a nechte si sklo zdarma aplikovat. 
 

Vlastní produktové fotografieVlastní produktové fotografie produktů

Snažíme se zapracovat na vlastních produktových fotografiích, abychom dokázali poskytnout nafocený produkt snad s co možná největší přesností a detaily, které jistě každý kdo nakupuje přes internet ocení. Snažíme se postupem času produktové fotografie zdokonalit a proto prosíme, mějte trpělivost, na každý produkt se jiště dostane. Fotíme i náhradní díly pro představu zákazníka v sekci iPhone Servis. Dokážete si tak lépe představit, jaký servisní zákrok je na iPhonu prováděn. 
 

Doprava a Platba zdarmaDoprava a Platba ZDARMA

V případě nákupu nad 699 korun Vám poskytujeme dopravu i platbu zcela zdarma. Doprava zdarma se vztahuje na nejčastěji využívaného dopravce, Českou poštu. Zde zasíláme všechny balíčky doporučeně, aby bylo možné sledovat pohyb zásilky. Každý balíček je tak pojištěný na minimálně 780 korun. Většina objednávek je expedována v ekologické papírové krabici, která nám snížila množství reklamací oproti bublinkatým obálkám téměř o 80%. Při odeslání objednávky Vám součástí oznamovacího emailu zašleme odkaz pro sledování pohybu balíčku online.

Dárek k objednávceDárek k větší objednávce

K větším objednávkám přikládáme jako dárek některý z našich produktů. Většinou se snažíme dárek vybrat dle objednávky zákazníka. Zvolí-li zákazník do objednávky například tvrzené sklo na iPhone 5s + Powerbanku, jako dárek se snažíme přiložit některý z ochranných krytů, aby měl zákazník objednávku co nejvíce pestrou. V případě, že se stavíte na výměnu displeje u iPhonu, jako dárek Vám zdarma nalepíme nové Tvrzené sklo z naší nabídky.