TVRZENÉ SKLO


Ikona - Nevznikají bublinyVELICE SNADNÁ APLIKACE PŘI KTERÉ NEVZNIKAJÍ BUBLINY 

V každé krabičce je umístěno jedno tvrzené sklo. V krabičce jsou také uloženy dva čistící hadříky. Hadřík číslo jedna je napuštěn speciálním alkoholickým přípravkem, který slouží pro odstranění mastnoty a nečistot z displeje. Druhý hadřík je suchý a slouží k otření displeje těsně před aplikací. Přímo na zadní straně krabičky je podrobný český návod pro snadnou aplikaci tvrzeného skla.


 Ikona - HD Průhlednost Ikona - Nesnižuje CitlivostDOKONALÁ PRŮHLEDNOST A ZACHOVÁNÍ CITLIVOSTI 

Nalepené ochranné sklo je čistě průhledné a žádným způsobem neomezuje jakékoliv používání chytrého telefonu. Navíc nesnižuje nikterakt citlivost doteku, takže pohyb po displeji bude stejný, možná i malinko lepší, než doposud. Samozřejmě nikterakt nezabraňuje ve využívání funkce Force-Touch u novějších modelů.


Ikona - Nejvyšší TvrdostIkona - Odolné proti otiskůmOLEOPHOBICKÁ VRSTVA A TVRDOST 9H

Každé ochranné tvrzené sklo disponuje oleophobickou vrstvou, která je na sklech proti odleskům či mastným otiskům prstů. Tvrzená skla dosahují tvrodosti 9H - nejvyšší možná odolnost na současném trhu!


Ikona - Odolné proti mastnotámIkona - Odolné proti poškrábáníNEZANECHÁVÁ STOPY LEPIDLA 

Dříve po ochranných fóliích zůstávali na displeji mastné či lepivé fleky, které bylo následně potřeba pořádně očistit před aplikací nové ochrany. To se Vám ovšem při sloupnutí ochranného tvrzeného skla nestane. Displej zůstává perfektně čistý a víceméně připravený pro aplikaci nového ochranného prostředku.


 Ikona - Zaoblené hranyZAOBLENÉ HRANY 2,5D, TLOUŠŤKA 0,26MM  

Ochranné tvrzené sklo skoro vůbec nenavyšuje hmotnost chytrého telefonu díky své jedinečné tloušťce 0,26mm a zaobleným hranám. (tzv. 2,5D zaoblení). Jedná se o zaoblení horních hran ochranného skla, aby nedocházelo ke snadnému odštěpení skla a pořezání bříšek prstů.


 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz