VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

Nalepení tvrzeného skla na displej zvládnete levou zadní

Mnoho zákazníků se na nás obrací s prosbou, zdali jim dokážeme nalepit tvrzené sklo na displej. Samozřejmě! Nalepení tvrzeného skla, zakoupeného u nás, provádíme na naší kamenné prodejně zdarma a na počkání. Často slýcháme, že si zákazník na aplikaci nevěří, že neví jak na to a podobně. Ne každý má možnost dorazit na naši prodejnu osobně a nechat si ochranné sklo zdarma nalepit. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili hned několik videí, které jsou zdarma ke shlédnutí na YouTube, ve kterých se dozvíte, jak rychle a snadno nalepit tvrzené sklo na displej z pohodlí domova.

Jak snadno a správně nalepit tvrzené sklo na displej?

Jak je možné vidět na videu, nalepení tvrzeného skla na displej není opravdu žádná věda. Vše potřebné k aplikaci tvrzeného skla na displej máte již v krabičce. Čistící hadříky pro dokonalé očištění displeje před nalepením i speciální lepící proužky pro odstranění těch nejdrobnějších smítek prachu. Nepovede-li se vám tvrzené sklo správně nalepit a vytvoří se vám mezi tvrzeným sklem a displejem bubliny, nezoufejte, nic není ztraceno..

Jak odstranit bubliny?

Vidíte i bubliny lze zvládnout levou zadní. Snad vám přiložená videa dodala odvahu a potřebné informace, které jste k aplikaci tvrzeného skla potřebovali. Kdyby vás ještě cokoliv zajímalo, nebojte se na nás obrátit. Zavolejte nám, nebo napište email. Snažíme se odpovídat v co možná nejkratším čase. Jo a už jsme to zmiňovali? Na krabičkách s tvrzenými skly máme pouze české popisky. Na zadní straně je návod také v českém jazyce, kterého když se budete držet, nalepení tvrzeného skla nemůžete pokazit.

Ochranné sklo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení