VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

Široký sortiment kabelů, adaptérů, bezdrátových nabíječek a redukcí, Strana 2

Nejprodávanější

13 položek celkem
Nabíjecí kabel COTEetCI na Apple Watch s koncovkou USB C Bílý
Novinka
599 Kč –17 %
499 Kč

Nabíjecí kabel COTEetCI na Apple Watch v bílém provedení s koncovkou USB-C. Vyrobené z chirurgické oceli a tvrzeného...

9391

Široký sortiment kabelů nejen na iPhone

Široký sortiment nabíjecích kabelů na iPhone, iPad, iPod, ale i další zařízení. Nabíjecí lighting kabely s MFI certifikací pro bezproblémové a spolehlivé nabíjení kdekoliv. Nabíjecí kabely se samozřejmě neobejdou bez kvalitních adaptérů, které také najdete na našem eshopu, ale i kamenné prodejně. Nabíjecí kabely v několika zpracování: gumové, látkové, s vyztužením a kulatou či placatou bužírkou. 

Nabíjecí kabel na iPhone HOCO - 2

Adaptéry a nabíječky na doma i na cesty

Nabíječky do zásuvky, adaptéry na doma i na cesty. Kvalitní nabíjecí adaptéry od ověřených firem jako je Hoco či McDodo. Nabíječky do zásuvky na doma, ale i do zapalovače v autě. Součástí adaptéru není nabíjecí kabel, který u nás ovšem také najdete. Rádi vám poradíme s ideální volbou. S univerzálním adaptérem do zásuvky můžete nabíjet i ostatní telefony a tablety než iPhone a iPad.

Nabíjecí kabel na iPhone HOCO - 1

Bezdrátové nabíječky

Bezdrátové nabíječky na mobilní telefony jsou jednoznačně budoucností v nabíjení. Jednoduše položíte iPhone či jiný telefon na tenkou plošku, kterou bezdrátová nabíječka bezesporu je. V současné době je bezdrátové nabíjení telefonu stále velice pomalé, přesto se jedná o velice elegantní způsob, jak dobít baterii ve vašem telefonu.

Nabíjecí kabel na iPhone HOCO - 4