VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

Kvalitní ochranné kryty, obaly a pouzdra na iPhone SE 2020, Strana 4

Nejprodávanější

38 položek celkem
Silikonový kryt na iPhone 7,8 Zelený 1
Tip
399 Kč

Silikonový kryt na iPhone 7,8 a iPhone SE 2020 je skvěle zpracovaný obal. Velice dobře se drží v ruce....

5465
Vysoce odolný kryt pro iPhone 7, iPhone 8 Zlatý
Tip
399 Kč

Vysoce odolný kryt pro Váš iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE 2020, který perfektně chrání Váš iPhone proti nárazům...

1815

Plastové ochranné kryty, obaly na iPhone SE 2020

Plastové kryty na iPhone SE 2020 jsou spíše designovým doplňkem, než kvalitní ochrannou, kterou nejspíš hledáte. Velice tenké zpracování zaručuje pohodlné držení v ruce a následnou manipulaci s krytem. Plastové kryty na iPhone SE 2020 jsou vyráběny hned v několika barevných provedeních. Ve spodní části je velký výřez pro snadné připojení nabíjecího kabelu, sluchátek a dalších konektorů. Zadní kamera je chráněna mírným výstupkem. Nevýhodou je snadné poškození iPhonu při nárazu či pádu.

Plastove kryty na iPhone 7,8

Gumové ochranné kryty, obaly na iPhone SE 2020

Gumové obaly na iPhone SE 2020 bych rozdělil na dva typy: TPU Gumové kryty na iPhone SE 2020 a Silikonové kryty na iPhone SE 2020

TPU Gumové kryty na iPhone SE 2020

TPU Gumové kryty jsou vyráběny v několika barevných provedeních. Jejich největší výhodou je kvalitní, tenké zpracování, díky kterému se nemusíte o iPhone obávat při menších nárazech a pádech, Kryty dokonale přilnou k tělu iPhonu a nespadnou. Výstupky po stranách se postarají o snadné zmáčknutí ovládacích tlačítek, jako je zvýšení či snížení hlasitosti, nebo vypnutí a zapnutí iPhonu. Nechybí ani výřez pro bezproblémové připojení nabíjecího kabelu a sluchátek. Výřez na zadní straně zaručuje plnou funkčnost zadní kamery a svítilny.

Silikonové kryty na iPhone SE 2020

Silikonové kryty jsou těmi nejodolnějšími a nejlépe zpracovanými obaly, které u nás na iPhone SE 2020 najdete. Tlustší zpracování ochranného krytu zaručuje dostatečnou ochranu při větších pádech a nárazech. iPhone SE 2020 by tak měl přežít pád i z větší výšky. Uvnitř silikonového krytu se nachází speciální semišová výstelka, který chrání iPhone uvnitř krytu proti mikroškrábancům, které na těle iPhonu může vytvořit prach a nečistoty. Silikonové kryty jsou vyrobeny v několika barevných provedeních.

Gumove kryty na iPhone 7,8