VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE
Aktuální info a provozu kamenné prodejny a eshopu v sekci BLOG. Při objednávce nad 299 korun doprava našim kurýrem po PRAZE ZDARMA!

Coronavirus: Fungování e-shopu a prodejny [Aktualizováno 23.3. v 21:53]

Z důvodů bezpečnostních opatření nastavené vládou České republiky jsme byli nuceni malinko upravit provoz našeho eshopu i kamenné prodejny. Článek budeme průběžně aktualizovat. Poslední aktualizace 23.3.2020 v 21:53.

Provoz eshopu:

  • Odeslání objednávek - Všechny objednávky budeme i nadále každý den expedovat skrz Zásilkovnu i Českou poštu. 
  • Platba objednávek - Z bezpečnostních a hygienických důvodů jsme byli nuceni dočasně vypnout způsob platby dobírkou. Objednávky můžete zaplatit kartou, nebo bankovním převodem. 
  • Kurýr po Praze CORONAVIRUS - Doporučujeme využít služeb našeho kurýra po Praze. Speciálně vytvořený kurýr vám doručí objednávku po celé Praze až domů. Kurýr také může vyzvednout iPhone na opravu a ještě tentýž den doručit opravený zpět. KURÝR JE PŘI NÁKUPU NAD 299 KORUN ZDARMA.

Provoz iPhone servisu:

  • Formou kurýra po Praze - Potřebujete opravit iPhone, ale nemůžete se dostat na naši kamennou prodejnu, objednejte si svoz. Kurýr je při ceně objednávky přesahující 299 korun zdarma.
  • Na objednání na kamenné prodejně - Pro ty, kteří mohou naši kamennou prodejnu navštívit například po cestě z práce či do práce navštívit naši kamennou prodejnu a nechat si opravit iPhone na počkání. Objednat se na opravu iPhonu na naší kamenné prodejně můžete na telefonním čísle +420 776 76 70 72. 

Provoz kamenné prodejny:

 

KAMENNÁ PRODEJNA UZAVŘENA. O ZNOVUOTEVŘENÍ VÁS BUDEME INFORMOVAT.

 

Pokud vás budou zajímat jakékoliv další informace ohledně provozu či nákupu, obraťte se na nás kdykoliv na uvedeném telefonním kontaktu zde