VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

Výměna baterie v iPhonu? Žádný problém! Do 10 minut bez objednání předem

Nosíte u sebe powerbanku nebo hledáte zásuvku do které byste dali nabíjet váš iPhone už při obědě? Přestaňte se omezovat a nechte si vyměnit baterii v iPhonu, dokud je ještě čas. Výměna baterie v iPhonu není žádnou zdlouhavou opravou. Stačí dorazit na kamennou prodejnu Tvrzenýsklo.cz a nechat si ji vyměnit. 

JAK POZNAT ŠPATNÝ STAV BATERIE?

Poznat problém s baterií můžete vcelku snadno. iPhone vás totiž o zhoršeném stavu postupně, různými způsoby informuje. Základním ukazatelem je jednoznačně kondice baterie, kterou najdete nyní v každém iPhonu s iOS 13 a novější. Stačí odemknout iPhone, otevřít Nastavení, sjet na záložku Baterie a otevřít Kondice baterie. Najdete zde ukazatel maximální kapacity. Obecně je doporučováno navštívit iPhone servis, dojde-li k poklesu mezi 8580 %. Setkal jsem se ale i s případy, že maximální kapacita baterie byla nad 90 %, ale iPhone vydržel nabitý maximálně dvě hodiny.

Baterie iPhone 8

Druhou indicií, kterou byste rozhodně neměli zanedbávat, je předčasné vypínání iPhonu. Snad každý se již setkal se situací, že mu zbývalo ještě 10, 20, 30 a více procent baterie do vybití, ale iPhone se zničehonic vypnul a nechtěl znovu naskočit. Ukazovala se pouze ikona vybité baterie. Po připojení na nabíječku se iPhone ovšem okamžitě zapnul a stav baterie ukazoval stejná procenta jako při vypnutí. K předčasnému vypínání iPhonu dochází především při chladnějším počasí. Baterie již nestíhá pokrýt maximální výkon zařízení a aby nedošlo k přetížení, iPhone se vypne.

Poslední, a zároveň nejviditelnější indicií, je rychlý pokles procent. Nošení powerbanky u sebe nebo hledání zásuvky při obědě není cool. Při běžném užívání by iPhone měl zvládnout provoz na baterii bez větších problémů celý den. Samozřejmě využíváte-li iPhone celý den k práci na sociálních sítích, budete nabíječku potřebovat i se 100% kondicí baterie.

Podlepení baterie iPhone XR

PROČ NEODKLÁDAT VÝMĚNU BATERIE V IPHONU?

Neustálým odkládáním výměny baterie v iPhonu si rozhodně nepomůžete. Může totiž nastat situace, kdy budete iPhone potřebovat více než kdy jindy a jako naschvál se vám iPhone vypne a už nepůjde zapnout. Následně si budete trhat vlasy, proč jste si nenechali vyměnit baterii v iPhonu už dříve. Kromě tohoto důvodu je zde ještě jeden, závažnější. Špatná baterie se postupem času může začít nafukovat. Nafouklá baterie začne tlačit na displej. Ten se v lepším případě odlepí, v horším dojde k poškození displeje. Následně musíte kromě výměny baterie řešit i výměnu displeje. Již několikrát jsem se s tímto případem setkal a věřte mi, žádný majitel iPhonu z toho není nadšený.

JAK DLOUHO VÝMĚNA BATERIE V IPHONU TRVÁ?

Mnoho uživatelů iPhonu si myslí, že výměna baterie zabere několik dní a oni tak budou bez svého zařízení. Samozřejmě některé servisy stále tento starý způsob opravy nabízí, vy si ale můžete nechat vyměnit baterii v iPhonu na počkání, bez nutnosti objednání předem. Stačí dorazit na naši kamennou prodejnu. Zde se posadit, vydržet 10 minut a odcházíte s novou baterií. Na výměnu je samozřejmě poskytována záruka. Přes léto můžete navíc využít speciálních akcí, takže výměnu baterie v iPhonu nyní můžete pořídit se slevou za skvělou cenu. 

Mix náhradních dílů iPhone XR

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení