Dovolená: 27.6. - 7.7.2024 - Zavřena kamenná prodejna, expedice objednávek bez omezení.

Tvrzené sklo pro iPhone 4, iPhone 4s

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

59399
159399

Značky

Barva

Typ

Položek k zobrazení: 3
Tvrzené sklo pro iPhone 4 / iPhone 4s
Tvrzené sklo
–37 %
124 Kč

Tvrzené sklo pro iPhone 4 / iPhone 4s, které chrání displej proti poškození. Dosahuje tvrdosti 9H a disponuje...

386
Tvrzené sklo
399 Kč

Tvrzené sklo pro iPhone 4 / iPhone 4s, které chrání displej proti poškození. Dosahuje tvrdosti 9H a disponuje...

1491

Tvrzené sklo na iPhone 4/4s chrání displej proti drobným pádům, nárazům, škrábancům a oděrkám. Tvrzené sklo se velice snadno aplikuje a nezanechává bubliny, jako tomu bylo u ochranných fólií. Navíc cenově vychází tvrzené sklo skoro stejně jako právě ochranná fólie.

DRUHY TVRZENÝCH SKEL PRO IPHONE 4/4S

Výhodou při výběru Tvrzeného skla pro iPhone 4 / iPhone 4s je poměrně skromný výběr. Displej iPhonu 4 / iPhonu 4s je celý rovný, tvrzené sklo tak pokrývá celý displej až do krajů. Na výběr máte ze dvou druhů tvrzených skel. Klasické Tvrzené sklo pro iPhone 4 / iPhone 4s, nebo Tvrzené sklo s doživotní zárukou.

KLASICKÉ TVRZENÉ SKLO

  • Klasické Tvrzené sklo pro iPhone 4 / iPhone 4s je čistě průhledné a pokrývá kompletně celý povrch displeje
  • Výhodou oproti ochranné fólii je odolnost 9H, což je 7x odolnější než v případě ochranné fólie, která dosahuje odolnosti 1-1,5H

KLASICKÉ TVRZENÉ SKLO S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU

  • Jedná se o Klasické Tvrzené sklo, které zakoupíte poprvé za vyšší cenu, ale při jakémkoliv poškození Vám poskytneme nové za minimální poplatek
  • Můžete tak rozbít Tvrzené sklo klidně 100x a vždy si jej nechat vyměnit přímo na prodejně, nebo si nechat zaslat nové sklo i poštou po uhrazení poplatku a poštovného
  • Poplatek za výměnu je pouhých 59 korun, součástí poplatku je i instalace tvrzeného skla na Váš iPhone 4 / iPhone 4s přímo na naší prodejně

APLIKACE TVRZENÉHO SKLA NA IPHONE 4/4S

Aplikace Tvrzeného skla na iPhone 4 / iPhone 4s je velice snadná, protože displej iPhonu je pouze 3,5'' a je celý rovný. Jak aplikovat tvrzené sklo na iPhone 4 / iPhone 4s se můžete dozvědět na zadní straně kabičky ve které tvrzené sklo posíláme. Případně se můžete inspirovat následujícími tipy:

OČISTĚTE POVRCH DISPLEJE OD MASTNOST A NEČISTOT

Tvrzené sklo musí na displej perfektně přilnout a nesmí se mezi Tvrzené sklo a displej dostat žádný prach a nečistoty. Doporučujeme tedy pořádně očistit povrch displeje pomocí čistících hadříků, které jsou přiloženy  v krabičce s ochranným sklem.

  • Nejprve použijte hadříky označený číslem 1 - Hadřík je napuštěný speciálním isopropylovým roztokem, který dokáže odlepit mastnotu od povrchu displeje. Občas se stane, že je hadřík již vyschlý, můžete místo něj použít jakýkoliv čistící prostředek, například na brýle.
  • Poté použijte hadříky označený číslem 2 - Hadřík je suchý a velice dobře nasaje všechny odlepené nečistoty a pozůstatky isopropylu.
VYCENTRUJTE TVRZENÉ SKLO PODLE DOMOVSKÉHO TLAČÍTKA

Po důkladném očištění displeje přiložte Tvrzené sklo k displeji ve spodní části. Doporučujeme Tvrzené sklo vycentrovat podle domovského tlačítka! Po vycentrování skla můžete přiložit Tvrzené sklo k displeji i v horní části a zatlačit doprostřed displeje. Ochranné sklo pak samovolně přilne k povrchu. V místech kde ochranné sklo nepřilne dokonale, stačí přejet prstem a vše perfektně dohladit. Bubliny se u Tvrzeného skla velice snadno vytlačuji.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz