VŠECHNY PRODUKTY SKLADEM NA PRODEJNĚ V PRAZE

Tvrzené sklo pro iPhone SE 2020

Nejprodávanější

7 položek celkem
Tvrzené sklo na čočku fotoaparátu pro iPhone 7,8 a iPhone SE 2020
Tvrzené sklo
199 Kč

Tvrzené sklo na čočku fotoaparátu pro iPhone 7,8 a iPhone SE 2020. Tvrzené sklo chrání čočku Vašeho fotoaparátu před...

1980
Zadní tvrzené sklo na iPhone SE 2020 1
Tvrzené sklo
199 Kč

Tvrzené sklo pro iPhone 7, 8 a iPhone SE 2020 je optimálním řešením pro jablečné nadšence, kteří odmítají...

1204
Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 2
Tvrzené sklo
199 Kč

Tvrzené sklo na iPhone SE 2020. Dosahuje odolnosti 9H při tloušťce pouhých 0,26 milimetrů. Dokonale průhledné sklo,...

6441
Fullscreen tvrzené sklo na iPhone SE 2020 1
Tvrzené sklo
349 Kč

Fullscreen Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 v černém provedení chrání dokonale skoro celý povrch displeje. Dosahuje...

7559
Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 2
Tvrzené sklo
499 Kč

Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 s doživotní zárukou. Ideální tvrzené sklo pro uživatele, kterým iPhone často padá...

6442
3D tvrzené sklo na iPhone SE 2020 2
Tvrzené sklo 3D zaoblení
599 Kč

3D Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 PREMIUM. Dokonale chrání celý povrch displeje. Dosahuje odolnosti 9H při tloušťce...

6443
Soukromé 3D tvrzené sklo na iPhone SE 2020 3
Tvrzené sklo 3D zaoblení
599 Kč

Soukromé 3D Tvrzené sklo pro iPhone 6,6s,7,8 a iPhone SE 2020 PREMIUM v černém provedení. Perfektní kombinace 3D...

5373

Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 má za úkol ochránit displej iPhonu před poškození. Poškodit ochranné sklo můžete jednoduše při pádu, nárazu a několika dalších situacích. Úkolem tvrzeného skla je ochránit displej i za cenu vlastního poškození. Spadne-li vám iPhone na zem a dojde k poškození tvrzeného skla, ale displej zůstane nepoškozený, můžete se radovat, protože sklo splnilo svojit funkci.

DRUHY TVRZENÝCH SKEL PRO IPHONE SE 2020

Na iPhone SE 2020 se vyrábí hned několik druhů ochranných skel Tím nejzákladnějším je klasické tvrzené sklo, pokrývající rovnou (zobrazovací) část displeje. Tvrzená skla s označením 3D, chrání iPhone kompletně po celém povrchu. Zasahují až do zaoblených krajů a poskytují iPhonu maximální možnou ochranu. Nejlepší 3D tvrzené sklo pro iPhone SE 2020 v naší nabídce je jednoznačně varianta PREMIUM.

Ochranné sklo na mobil

KLASICKÉ TVRZENÉ SKLO PRO IPHONE SE 2020

Dokonale průhledné, ochranné sklo, které pokrývá rovnou část displeje. Nezasahuje až do zaoblených krajů. Je 100% kompatibilní se všemi ochrannými kryty. Na povrchu se nachází oleophobická vrstva, chránící před nadměrnými stopami mastnot a nečistot. Klasické sklo je 0,26 milimetrů tenké. Dosahuje odolnosti 9H. Součástí krabičky jsou samozřejmě čistící hadříky, kterými můžete displej před aplikací snadno očistit.

Tvrzené sklo na iPhone

KLASICKÉ TVRZENÉ SKLO PRO IPHONE 2020 S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU

Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 s doživotní zárukou ocení především uživatelé, kterým iPhone velice velice často padá z ruky. Principem doživotní záruky je možnost výměny tvrzeného skla za nové při jakémkoliv poškození za pouhých 59 korun. Za tento poplatek si takhle můžete přijít pro nové tvrzené sklo klidně stokrát. Doručení tvrzeného skla s doživotní zárukou je možné samozřejmě i po celé české republice. Pokud vás zajímají podrobnější informace k doživotní záruce, připravili jsme podrobný video návod, který najdete pod tímto odkazem.

Tvrzené sklo na mobil                      

3D TVRZENÉ SKLO PRO IPHONE SE 2020

3D Tvrzená skla na iPhone SE 2020 se někdy označují také jako Zaoblená tvrzená skla. Pokrývají totiž kompletně celý povrch displeje, nikoliv pouze zobrazovací část. Nemusíte se obávat ani o citlivost doteku. Po nalepení je zachována plná funkčnost displeje i předních kamer a senzorů. Při výběru 3D tvrzeného skla prosím nezapomínejte na váš ochranný obal. Mohutnější obaly mohou zaoblená tvrzená skla odlepovat.

3D Tvrzené sklo na iPhone

3D TVRZENÉ SKLO NA IPHONE SE 2020 CLASSIC

Základní verze 3D tvrzeného skla na iPhone SE 2020, která je vyrobena ze dvou materiálů. Nezobrazovací část displeje kopíruje velice precizně zpracovaný, tenký plast, který přilne k povrchu iPhonu. Zobrazovací část pokrývá 0,26 milimetrů tenké tvrzené sklo, dosahující odolnosti 9H. Na povrchu se nachází oleophobická vrstva, snižující stopy mastnot a nečistot. Vyráběno je ve dvou barevných provedeních: černé a bílé. Doporučujeme vybírat tvrzené sklo podle barvy displeje.

3D Tvrzené sklo iPhone CLASSIC

3D TVRZENÉ SKLO NA IPHONE SE 2020 PREMIUM

Jednoznačně nejodolnější a nejlepší ochranné sklo na iPhone SE 2020, které v naší nabídce najdete. Pokrývá kompletně celý povrch displeje. Je vyrobeno z jednoho kusu odolného, temperovaného skla. Po přejetí prstem tak nepoznáte rozdíl mezi zobrazovací a nezobrazovací částí. Žádným způsobem nesnižuje citlivost doteku, ani nezhoršuje kvalitu zobrazení displeje. 3D tvrzené sklo PREMIUM na iPhone SE 2020 je pouze 0,3 milimetru tenké, takže nedochází ani k navýšení hmotnost iPhonu. Poskytuje dokonalou ochranu díky odolnosti 9H. Je vyráběno ve dvou barevných provedeních. Černé a bílé. Velice snadno se na iPhone lepí. Stačí přiložit a tvrzené sklo samovolně přilne k displeji.

Krabička 3D Tvrzené sklo na iPhone návod

SOUKROMÉ TVRZENÉ SKLO PRO IPHONE SE 2020

Soukromé tvrzené sklo na iPhone SE 2020 je vyráběno ve dvou zpracováních. Na výběr máte mezi klasickou variantou, která nezasahuje až do zaobleních krajů a 3D variantou, která ochrání displej celý. Soukromá tvrzená skla disponují speciální PRIVACY vrstvou, která chrání soukromí uživatele iPhonu. Po nalepení skla uvidíte co se na displeji odehrává pouze pokud se na displej podíváte kolmo. Podíváte-li si na displej v jiném úhlu, uvidíte pouze černou obrazovku. Jak speciální privacy vrstva funguje si můžete prohlédnout v našem videu na YouTube pod tímto odkazem

Soukrome 3D Tvrzene sklo na iPhone 6,7,8 černé

APLIKACE TVRZENÉHO SKLA NA IPHONE SE 2020

Nalepení tvrzeného skla na iPhone SE 2020 není vůbec těžkou záležitostí. Stačí postupovat podle manuálu, který se nachází na zadní straně každé krabičky s ochranným sklem, nebo využít opět našeho YouTube kanálu, kde najdete spoustu rad, tipů a triků, jak správně při aplikaci tvrzeného skla postupovat, nebo jak odstranit bubliny, které se vám při aplikaci mohou mezi sklem a displejem objevit. V balení s ochranným sklem naleznete kromě manuálu také čistící hadříky, kterými doporučujeme displej před aplikací pořádně očistit. Po očištění displeje je důležité správně tvrzené sklo na displeji vycentrovat...

Čistící hadříky na mobil

VYCENTROVÁNÍ TVRZENÉHO SKLA PODLE DOMOVSKÉHO TLAČÍTKA

U iPhonu SE 2020 doporučujeme vycentrování provádět podle domovského tlačítka a výřezu na sluchátko v horní části. Jednoduše tak poznáte, zdali je tvrzené sklo uprostřed a nepřiklání-li se náhodou k jedné straně. Při lepení doporučujeme tvrzené sklo lepit od domovského tlačítka směrem vzhůru, ke sluchátku. Pokud si s aplikací nebudete vědět rady ani po přečtení manuálu na zadní straně a shlédnutí našich instruktážních videí na YouTube, můžete využít nalepení tvrzeného skla na naší prodejně zdarma. Tvrzené sklo zakoupené u nás vám rádi nalepíme.

Balení Tvrzené sklo na mobil