2.5D tvrzené sklo pro iPhone SE 2020, SE 2022 - STANDARD s doživotní zárukou

Tvrzené sklo
599 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 (2022) s doživotní zárukou. Ideální tvrzené sklo pro uživatele, kterým iPhone často padá z ruky. Při poškození máte možnost výměny za minimální poplatek. Dokonale průhledné, 0,26mm tenké, dosahující odolnosti 9H.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAK SPRÁVNĚ NALEPIT TVRZENÉ SKLO?

SROVNÁNÍ TVRZENÝCH SKEL, KTERÉ SI VYBRAT?

ZPRACOVÁNÍ TVRZENÉHO SKLA S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU NA IPHONE SE 2020 (2022)

Tvrzené sklo s doživotní zárukou na iPhone SE 2020 a iPhone SE 2022 je dokonale průhledné. Pokrývá rovnou část displeje. Dosahuje odolnosti 9H při tloušťce 0,26 milimetrů. Nedochází k navýšení hmotnosti, ani zhoršení citlivost doteku. Po nalepení tvrzeného skla na displej tak budete moci ovládat svůj iPhone stejně efektivně, jako bez nalepeného skla. Na povrchu se nachází oleophobická vrstva. Ta se postará o nadbytečné stopy mastnot a nečistot na displeji. V horní části ochranného skla se nachází výřez pro výstup zvuku ze sluchátka. Nechybí ani potřebný výřez pro domovské tlačítko.

JAK DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA FUNGUJE?

Kdy a kde je možné o nové tvrzené sklo zažádat? Jak princip doživotní záruky funguje?

KOUPĚ TVRZENÉHO SKLA S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU NA IPHONE SE 2020 a IPHONE SE 2022

Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 a iPhone SE 2022 je možné zakoupit stejně jako všechna ostatní skla prostřednictvím našeho eshopu, nebo na kamenné prodejně. Po zakoupení doporučujeme pečlivě uchovat fakturu. Tu je možné vyfotit do telefonu. Fakturu budete potřebovat při následné výměně tvrzeného skla za nové.

VÝMĚNA TVRZENÉHO SKLA ZA NOVÉ

Na nové tvrzené sklo máte nárok při jakémkoliv poškození tvrzeného skla. Stačí aby se vám tvrzené sklo začalo odlepovat, došlo k prasknutí či uštípnutí. Uplatnit doživotní záruku můžete hned dvěmi způsoby. Výměna tvrzeného skla za nové vyjde na pouhých 59 korun. Žádné další poplatky neplatíte.

VÝMĚNA TVRZENÉHO SKLA EMAILEM

Krok 1 - Ozvěte se nám na email uvedený v sekci kontakty. Do emailu napište prosím číslo objednávky nebo faktury. Do přílohy přiložte fotografii poškození tvrzeného skla a vyčkejte na naši odpověď. Většinou odpovídáme do 24 hodin.

Krok 2 - Obratem vám zašleme číslo bankovního účtu a variabilní symbol, pod kterým je nutné uhradit oněch zmíněných 59 korun (+poštovné, pokud budete chtít tvrzené sklo zaslat na adresu.) Potvrďte nám uhrazení platby a přiložte adresu, kam má být nové tvrzené sklo doručeno. 

Krok 3 - Po přičtení platby vám začneme nové tvrzené sklo expedovat. Do emailu vám zašleme sledovací číslo, podle kterého poznáte, kde se nové ochranné sklo aktuálně nachází.

VÝMĚNA TVRZENÉHO SKLA NA PRODEJNĚ

Krok 1 - Tento způsob výměny tvrzeného skla je nejjednodušší, nejlevnější a nevýhodnější. Stačí se zastavit na prodejně a o výměnu požádat. My původní tvrzené sklo sloupneme, displej očistíme a nalepíme nové tvrzené sklo. Vše za pouhých 59 korun. Zažádat o nové tvrzené sklo můžete klidně stokrát.

NALEPENÍ TVRZENÉHO SKLA NA IPHONE SE 2020 a IPHONE SE 2022 S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU

Nalepit tvrzené sklo na iPhone SE 2020 a iPhone SE 2022 s doživotní zárukou je velice snadné a zvládne ho opravdu každý. Stačí se řídit návodem, který se zachází na zadní straně krabičky s ochranným sklem. Při vycentrování tvrzeného skla do středu displeje doporučujeme nechat rozsvícený displej a centrování provádět podle výřezu na sluchátko a domovské tlačítko. Pokud si na nalepení tvrzeného skla nebudete věřit, dotažte na naši kamennou prodejnu, nalepíme vám ho zdarma.

VIDEORECENZE: TVRZENÉ SKLO NA IPHONE SE 2020 A IPHONE SE 2022 S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU

Připravili jsme podrobnou video recenzi, ve které se dozvíte jak princip doživotní záruky funguje, jak tvrzené sklo vypadá, ale také si můžete prohlédnout, jak snadné nalepení tvrzeného skla je. Budete-li mít po přečtení tohoto popisku a shlédnutí video ještě další otázky, obraťte se na nás prostřednictvím jakéhokoliv kontaktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvrzené sklo pro iPhone SE 2020 (2022)
Záruka: doživotní
Barva: Průhledná
Odolnost: 9H
Tloušťka: 0.26mm
Typ: Přední, Klasické

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz