PRODEJNA: iPhone servis provádíme na počkání! Aplikace Tvrzeného skla ZDARMA!

Tvrzené sklo pro iPhone 6/6s

Tvrzené sklo
199 Kč
Můžeme doručit do:
24.7.2018
Skladem (> 5 ks)

Tvrzené sklo pro iPhone 6 nebo iPhone 6s, které perfektně ochrání Váš displej iPhonu. Dosahuje tvrdosti 9H, která zajišťuje ochranu displeji proti menším nárazům, poškrábání a oděrkám. Tloušťka pouhých 0,26mm Vám zaručí, že tvrzené sklo skoro nenavýší hmotnost Vašeho iPhonu. Zachovává dokonalou průhlednost a především citlivost doteku, takže se nemusíte bát například omezení funkce force touch. V balení naleznete dva čistící hadříky, kterými důkladně povrch displeje iPhonu očištěte. Pro snazší aplikaci můžete využít návodu v českém jazyce, jak správně tvrzené sklo aplikovat, na zadní straně krabičky. 

Vhodné pro:

iPhone 6, iPhone 6s

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tvrzené sklo na iPhone 6/6s je ochranným prvkem, který si získal v poslední době vysokou oblibu především mezi uživateli, kteří nechtějí investovat vysoké částky do nového displeje při poškození. Tvrzené sklo na iPhone 6/6s chrání displej při menších pádech, proti škrábancům a oděrkám.

Výřez na domovské tlačítko

Ve tvrzeném skle nechybí výřez na domovské tlačítko, které se díky tloušťce skla příliš "nepropadne" a dá se velice snadno ovládat. Výřez ve spodní části domovského tlačítka zajišťuje pohodlný přístup a následnou manipulaci s ním.

Tvrzené sklo iPhone 6,6s,7,8

Výřez na přední kameru a sluchátko

Ve tvrzeném skle nechybí výřez na sluchátko a proximity senzor. Přední kamera je tvrzeným sklem přelepena, čímž ovšem není snížena kvalita zobrazení. Tvrzené sklo je čistě průhledné.

Tvrzené sklo iPhone 6,6s,7,8 - 2

Tvrzené sklo chránící rovnou část displeje

Tvrzené sklo na iPhone chrání rovnou část displeje. Celé sklo je čistě průhledné a nesnižuje citlivost dotyku. Velice vhodné pro kombinaci s některým z ochranných krytů.

Tvrzené sklo iPhone 6,6s,7,8 - 3

Hodnocení na závěr: 

Výhody: Čirá průhlednost 
  Nesnižuje citlivost doteku
  Kompatibilní se všemi ochrannými kryty
   
Nevýhody: Nedosahuje až do krajů displeje
   

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvrzené sklo pro iPhone 6, iPhone 6s
Záruka: 2 roky
Barva: Průhledná
Typ: Přední, Klasické

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x