PRODEJNA: iPhone servis provádíme na počkání! Aplikace Tvrzeného skla ZDARMA!

Tvrzené sklo pro iPhone 7

Tvrzené sklo
199 Kč
Můžeme doručit do:
19.6.2018
Skladem (> 5 ks)

Tvrzené sklo pro iPhone 7 je v kombinaci s ochranným krytem dokonalou ochranou, celého těla Vašeho iPhonu. Tvrzené sklo dosahuje tvrdosti 9H, takže se nemusíte obávat o svůj iPhone při menších pádech či nárazech. Tvrzené sklo zachrání displej Vašeho iPhonu v osmi případech z deseti. Díky oleophobické vrstvě zůstává na povrchu skla minimální množství mastných otisků prstů. Tzv. 2,5D zaoblení zaručuje mírné zakřivení horní hrany tvrzeného skla, aby nedocházelo k nepříjemnému škrábání bříšek prstů při manipulaci s iPhonem. V balení naleznete dva čistící hadříky pro snadnější aplikaci skla na Váš iPhone. Abychom Vám aplikaci ještě více usnadnili, připravili jsme si pro Vás manuál v českém jazyce na zadní straně každé krabičky. Pokud byste si na aplikaci i tak nevěřili, můžete si skla zdarma vyzvednou na naší prodejně a nechat si jej opět zdarma nalepit.

Vhodné pro:

iPhone 7

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tvrzené sklo na iPhone 7 je ochranným prvkem, který si získal v poslední době vysokou oblibu především mezi uživateli, kteří nechtějí investovat vysoké částky do nového displeje při poškození. Tvrzené sklo na iPhone 7 chrání displej při menších pádech, proti škrábancům a oděrkám.

Výřez na domovské tlačítko

Ve tvrzeném skle nechybí výřez na domovské tlačítko, které se díky tloušťce skla příliš "nepropadne" a dá se velice snadno ovládat. Výřez ve spodní části domovského tlačítka zajišťuje pohodlný přístup a následnou manipulaci s ním.

Tvrzené sklo iPhone 6,6s,7,8

Výřez na přední kameru a sluchátko

Ve tvrzeném skle nechybí výřez na sluchátko a proximity senzor. Přední kamera je tvrzeným sklem přelepena, čímž ovšem není snížena kvalita zobrazení. Tvrzené sklo je čistě průhledné.

Tvrzené sklo iPhone 6,6s,7,8 - 2

Tvrzené sklo chránící rovnou část displeje

Tvrzené sklo na iPhone chrání rovnou část displeje. Celé sklo je čistě průhledné a nesnižuje citlivost dotyku. Velice vhodné pro kombinaci s některým z ochranných krytů.

Tvrzené sklo iPhone 6,6s,7,8 - 3

Hodnocení na závěr: 

Výhody: Čirá průhlednost 
  Nesnižuje citlivost doteku
  Kompatibilní se všemi ochrannými kryty
   
Nevýhody: Nedosahuje až do krajů displeje

Doplňkové parametry

Kategorie: iPhone 7
Záruka: 2 roky
Barva: Průhledná
Typ: Přední, Klasické

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x