V Pátek 23.2.2018 bude kamenná prodejna vyjímečně zavřená, objednávky budou expedovány bez problémů. :)

3D Tvrzené sklo pro iPhone X - PREMIUM

Akce Tvrzené sklo 3D zaoblení
799 Kč –22 %
PREMIUM 3D Tvrzené sklo iPhone X
799 Kč –22 % 624 Kč
Můžeme doručit do:
28.2.2018
Skladem (> 5 ks)

3D Tvrzené sklo pro iPhone X Premium, které je celé vytvořeno z jedné celistvé vrsty. Zaoblené hrany dodávají potřebnou ochranu Vašemu displeji, nejen na zobrazovací části, ale také v krajních, zaoblených částech. Oleophobická vrstva se postará o čistotu Vašeho skla na povrchu a minimalizuje zůstatek mastných otisků prstů. Prémiové tvrzené 3D sklo je 5x odolnější než klasické ochranné sklo. Chrání proti všem nárazům, pádům, škrábancům či umaštěním. Pokud se rozhodnete pro nákup tohoto tvrzené skla, jistě nebudete litovat! Nesnižuje nikterak citlivost doteku a samozřejmě zachovává plnou funkčnost force-touch displejů. 

Vhodné pro:

iPhone X

Doprava a Platba ZDARMA pro tento produkt!

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu

Aplikace 3D Tvrzeného skla na iPhone X PREMIUM

3D Tvrzené sklo iPhone X PREMIUM - Spodní část

Aplikace Prémiového Tvrzeného skla nemusí být příliš velkým strašákem. Stačí postupovat podle návodu, který najdete na zadní straně papíru v krabičce. Manuál pro snadnou aplikaci Tvrzeného skla na iPhone X máme kompletně v Českém jazyce. (Věříme, že i Slovenští zákazníci dokážou podle českého návodu Tvrzené sklo správně aplikovat). Pokud si na aplikaci i tak nebudete věřit, můžete využít naší kamenné prodejny ( Ostrovského 32, Praha 5 ), kde Vám rádi sklo na iPhone X nalepíme.

Prémiové 3D Tvrzené sklo pro iPhone X je tím nejlepším tvrzeným sklem, které můžete na trhu zakoupit. Jeho odolné tělo zajistí dokonalou ochranu displeji, který když by se poškodil, Vaše peněženka by utrpěla velikou ztrátu. Prémiové sklo je zároveň velice tenké, aby příliš nenavyšovalo hmotnost celého iPhonu X. 

Výřezy v horní části zaobleného tvrzeného skla

3D Tvrzené sklo iPhone X PREMIUM - Reproduktor

Jak je možné vidět na přiložené fotografii, tvrzené sklo disponuje 4 výřezy v horní části, zůstává tak zachována dostupnost všech senzorů a reproduktoru. Zůstává také zachována funkce FaceID! Tvrzené sklo je zaoblené, takže pokrývá maximální moznou plochu displeje. Po okrajích 3D Tvrzeného skla je tenký černý rámeček, který nezasahuje do zobrazovací plochy. Jedná se o Tvrzené sklo, které je vyrobené z jedné skleněné vrstvy, takže není znát rozdíl mezi průhlednou a barevnou částí.

3D Tvrzené sklo Premium pro iPhone X dokáže dokonale ochránit displej, ale neměli byste zapomínat ani na hrany a zadní část skleněného iPhonu. Ideálním parťákem k tvrzenému sklu je jednoznačně Průhledný Gumový obal, který se postará o dokonalou ochranu již zmiňovaných hran a zadní skleněné část. 

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
PREMIUM 3D Tvrzené sklo iPhone X PREMIUM 3D Tvrzené sklo iPhone X
5
Avatar autora | 27.1.2018
Na prodejně mi sklo aplikovali, během minutky bylo vše vyřízeno. Nyní je můj iPhone X v bezpečí, opravdu mohu doporučit!
PREMIUM 3D Tvrzené sklo iPhone X PREMIUM 3D Tvrzené sklo iPhone X
5
Avatar autora | 16.11.2017
Aplikace na prodejně proběhla bez problému, Doporučuji.
PREMIUM 3D Tvrzené sklo iPhone X PREMIUM 3D Tvrzené sklo iPhone X
5
Avatar autora | 9.11.2017
Výměna displeje by mě přišla opravdu draho, sklo je ideální ochranou! Snadno se lepilo...
PREMIUM 3D Tvrzené sklo iPhone X PREMIUM 3D Tvrzené sklo iPhone X
5
Avatar autora | 8.11.2017
Tvrzené sklo chrání můj nový iPhone X přesně jak potřebuji. Zasahuje až do krajů. Některým uživatelům může vadit černé lemování, které je na skle nezbytné. Pro ty kterým vadí doporučuji klasické sklo, které si koupila kolegyně. Sklo mi na prodejně nalepili zdarma. :)
PREMIUM 3D Tvrzené sklo iPhone X PREMIUM 3D Tvrzené sklo iPhone X
5
Avatar autora | 3.11.2017
Objednala jsem si pro sebe a své kolegyně v práci tento prémiový typ skla. K objednávce jsme zdarma dostali průhledné kryty! Velice děkujeme a doporučujeme! Snad skla i správně nalepíme :)